Album ślubny

Fotografie najlepiej wyglądają gdy są wydrukowane, to chyba wie każdy. Nie po to przeznacza się na fotografa ślubnego nawet 10% budżetu całego wesela, aby oglądać zdjęcia ślubne tylko na ekranie monitora. Fakt ten jest zdecydowanie w opozycji do obecnego trendu cyfryzacji w zasadzie wszystkiego. Drukowanie, a szczególnie drukowanie zdjęć zostało trochę zatracone. Wszyscy pstrykamy dziesiątki tysięcy fotek naszymi smartfonami, oczywiście nie ma w tym nic złego. Tylko wiem, że na 99% tych zdjęć drugi raz nie spojrzymy. Chciałbym, aby moje Pary Młode poczuły, że zdjęcia z ich ślubu i wesela są naprawdę wyjątkowe, i zasługiwały na miejsce w ulubionym albumie ślubnym.

Fotoalbum

Elegancki album ślubny, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów, z niezwykłą starannością i precyzją. W jego środku są sztywne, otwierane na płasko karty, które umożliwiają wydruk fotografii na pełnej rozkładówce, bez obaw o łączenia po jej środku. Okładka fotoalbumu jest dostępna w kilku kolekcjach m.in AKRYL PRESTIGE, GRAVO, CLASSIC. Fotoalbum otrzymywany w ramach pakietu reportażowego ma 10 sztywnych rozkładówek. Maksymalnie może ich być nawet 40. Do wyboru jest format, rodzaj tkaniny lub ekoskóry, okienka i ich wykończenie.

Fotoksiążka

Nowoczesna forma dla ceniących prostotę. Wykonywana ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Karty w fotoksiążce w przeciwieństwie do fotoalbumu są miękkie, klejone przy grzbiecie. Nie otwierają się zupełnie na płasko. Fotografie nadrukowane są na matowym papierze fotograficznym. Oprawa fotoksiążki jest dostępna w kilku kolekcjach m.in AKRYL PRESTIGE, GRAVO, CLASSIC. Fotoksiążka, którą otrzymujecie w ramach pakietu ma 20 miękkich stron. Maksymalnie może ich być nawet 120. Do wyboru jest format 30×30 lub 30×42, rodzaj tkaniny lub ekoskóry, okienka i ich wykończenie.

fotoalbum ślubny, fotoksiążka ślubna, jaki album ślubny wybrać
fotoalbum ślubny, fotoksiążka ślubna, jaki album ślubny wybrać
fotoalbum ślubny, fotoksiążka ślubna, jaki album ślubny wybrać
fotoalbum ślubny, fotoksiążka ślubna, jaki album ślubny wybrać