Fotograf Ślubny Pułtusk

Cześć! Zapewne weszliście tutaj, bo szukacie w fotografiach czegoś więcej niż tylko pozowanych i ustawianych kadrów. Prawdopodobnie przejrzeliście już blogi wielu fotografów ślubnych i żaden nie zachwycił Was swoimi zdjęciami. U mnie znajdziecie tylko to co naturalne, prawdziwe. Fotografując nie ubarwiam rzeczywistości, lecz pokazuję ją właśnie taką jaka jest. Przy mnie w trakcie reportażu będziecie mogli być sobą. Pokażę Was, takimi jakimi jesteście, bez pozowania i sztucznych uśmiechów.

Pary młode mogą liczyć na moje wsparcie przy planowaniu swojego ślubu, korzystając z mojego doświadczenia. Dlatego nasza współpraca rozpoczyna się już dziś! a nie dopiero w dniu ślubu. Nie jestem anonimowym fotografem ślubnym, jednym z wielu. Będę Waszym oparciem w tym dniu, takim starym kumplem, przy którym nie mówi się, że czegoś „nie wypada”.

Zdjęcia ślubne w Pułtusku

Reportaż ze ślubu czyli zdjęcia ślubne to oprócz pamiątki z ceremonii i zabawy weselnej. To również te piękne momenty, które możecie przeżyć w cztery oczy. Moim parom proponuję kilkunastominutową sesja ślubną w trakcie przyjęcia weselnego, gdzieś na uboczu od sali weselnej. To jedna z niewielu chwil w trakcie całego dnia, kiedy możemy oddalić się mniej lub bardziej niezauważeni. W trakcie której możecie zbliżyć się do siebie, powiedzieć do siebie kilka ważnych słów, a wszystko to podczas niesamowitego zachodu słońca i bez wpatrzonych w Was gości.

Pamiętajcie, że szansa na zrobienie pięknych zdjęć ślubnych jest tylko raz i tylko profesjonalny fotograf ślubny może zagwarantować Wam, że ma odpowiedni warsztaty techniczny aby powiem wprost – nie spieprzyć sprawy, oraz odpowiednie zabezpieczenie aby nie utracić zdjęć. I na koniec wybierzcie tego fotografa, którego styl i estetyka ujęć doskonale trafiła w Wasz gust.

Fotograf na ślub i wesele w Pułtusku

Fotograf ślubny, któremu zaufacie, wykona dla Was zdjęcia ze ślubu. Jego działania nie powinny być ograniczone jedynie fotografowania w ciągu dnia ślubu. Ja jako fotograf weselny sugeruję rozwiązania i pomagam parom w niejednoznacznych sytuacjach nie ograniczając się tylko do współpracy w dniu ślubu. Staram się być kimś więcej dla moich par. W dniu ślubu odstresuję Was, podpowiem, jednocześnie fotografując naturalne, romantyczne zdjęcia. Pułtusk to miasto mi bliskie, dlaczego? na pewno będziecie mieć okazję posłuchać o tym przy wspólnej kawie.

Masz pytania?

NAPISZ DO MNIE