Cześć!jestem Kamil,

jestem… kapitanem na tym okręcie

a poza tym…

i nie wierzę w przypadki, bez powodu tutaj nie jesteś.

Szukasz fotografa na ślub lub sesję plenerową, który patrzy inaczej, widzi więcej, a fotografując skupia się na łączącym Was uczuciu.

Zapewniam Cię jesteś we właściwym miejscu.

Na moich fotografiach jest to co naturalne i prawdziwe. Nie upiększam rzeczywistości, możecie być pewni, że pokażę ją taką jaką jest. Przy mnie będziecie mogli być tylko sobą.

fotograf ślubny warszawa, naturalna fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna pary młodej w Warszawie wśród wieżowców, fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny warszawa, fotograf na ślub, fotograf na wesele,

a Ty kim jesteś?

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

OFERTA ŚLUBNA

Porady

Porady i inspiracje

Fotograf Ślubny Kamil Gaszyński

i inspiracje

TUTAJ ROZPOCZYNA SIĘ WASZA HISTORIA

Niezależnie od tego, czy planujesz duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, albo romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne wspomnienia z kimś, kogo bardzo kochasz, chciałbym być tym, który dostąpi zaszczytu udokumentowania tego wszystkiego.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Fotografia ślubna Katowice


Fotograf Ślubny Śląsk

Stolica Śląska to często niedoceniane miasto, które kryje w sobie wiele urokliwych zakątków idealnych na wykonanie fotografii ślubnej. Katowice to także doskonałe miejsce na sesję narzeczeńską czy ślubną zachowaną w przemysłowym, miejskim stylu. Zobaczcie, gdzie razem z fotografem ślubnym zrobicie w Katowicach artystyczną, romantyczną, a może industrialną sesję zdjęciową.

fotograf ślubny katowice śląsk, fotografia ślubna katowice śląsk, zdjęcia ślubne katowice śląsk, sale weselne katowice śląsk, sesja ślubna katowice śląsk
fotograf ślubny katowice śląsk, fotografia ślubna katowice śląsk, zdjęcia ślubne katowice śląsk, sale weselne katowice śląsk, sesja ślubna katowice śląsk

Fotograf ślubny i na wesele Katowice

Wybór fotografa na wesele nie jest taki prosty, jakby się mogło zdawać. Należy uprzednio przejrzeć portfolio, zapoznać się ze wszystkimi treściami na stronie, porównać konkurencję itd. Jednak warto poświęcić na to czas, bo w końcu od niego zależeć będzie estetyka całego reportażu ślubnego.

Ponadto dobrze, jeśli fotograf ślubny zna się na swojej branży, potrafi doradzić parze młodej oraz pomóc jej w stresujących momentach. Osobiście nie raz spotkałem się z sytuacją, w której musiałem wyjść poza kompetencje wyłącznie fotografa na wesele i podać pomocną rękę przyszłym nowożeńcom.

Zdjęcia Ślubne w Katowicach i na Śląsku

Choć Katowice idą z duchem czasu i z roku na rok stają się coraz bardziej nowoczesne, nie brak w nich także zabytków, przypominających o przemysłowej przeszłości miasta. Takim miejscem jest między innymi słynne osiedle Nikiszowiec, zbudowane specjalnie dla górników oraz ich rodzin. Ład i symetrycznie zaprojektowana zabudowa, industrialne, brązowo-pomarańczowe cegły, liczne podcienie czy sporadyczne zdobienia na ścianach mieszkań to istna gratka dla fotografa ślubnego oraz okazja do zorganizowania oryginalnej sesji ślubnej, czy narzeczeńskiej.

Wybierając osiedle Nikiszowiec w Katowicach jako plan zdjęciowy, pomyślcie o wypożyczeniu starego, zabytkowego auta jako rekwizyt do Waszej sesji plenerowej. Parom uwielbiającym surowy, przemysłowy klimat polecam także odwiedzić Starą Cementownię w Będzinie. To zapomniane przez człowieka miejsce będzie doskonałe na industrialną sesję ślubną na Śląsku, a zwłaszcza, gdy fotograf ślubny wykorzysta do tego profesjonalnego drona.

fotograf ślubny katowice śląsk, fotografia ślubna katowice śląsk, zdjęcia ślubne katowice śląsk, sale weselne katowice śląsk, sesja ślubna katowice śląsk
fotograf ślubny katowice śląsk, fotografia ślubna katowice śląsk, zdjęcia ślubne katowice śląsk, sale weselne katowice śląsk, sesja ślubna katowice śląsk

Sesja ślubna na Śląsku – miejsca na udaną sesję plenerową

W sercu Śląska, w Katowicach, fotograf ślubny odnajdzie niejedno ciekawe miejsce na udaną sesję plenerową. Są to nie tylko robotnicze, zabytkowe dzielnice, ale i romantyczne zakątki takie jak Dolina Trzech Stawów czy Park Kościuszki. Natomiast udając się poza Katowice, warto odwiedzić Pałac w Pławniowicach doskonały na romantyczną sesję zdjęciową czy chociażby monumentalny Zamek w Ogrodzieńcu.

Jeśli jednak parze młodej zamarzy się górska sceneria, Katowice od szczytów Beskidu Śląskiego, oddalone są jedynie o około 1,5 godziny jazdy samochodem. Jako fotograf ślubny sesje plenerowe w górach zazwyczaj planuję na tak zwaną złotą godzinę. Podczas niej można pięknie wyeksponować sylwetki nowożeńców oraz w romantyczny sposób ująć ich wzajemne uczucie.

TOP 5 sal weselnych w Katowicach i na Śląsku

Pałac dzieli od Katowic około godzina jazdy samochodem. Na atuty tego niesamowitego miejsca składa się obecność malowniczych zbiorników wodnych, w których fotograf ślubny wykona artystyczne odbicia nowożeńców oraz estetyczna, zielona okolica z bujną roślinnością. W Pałacu Czarny Las można zarówno wyprawić wymarzony ślub w plenerze, jak i zorganizować przyjęcie wewnątrz eleganckich i bardzo szykownych, pałacowych sal.

Sala znajduje się około 60 km od centrum Katowic. Miejsce to jest pełne doskonale przemyślanych sprzeczności, które perfekcyjnie do siebie pasują. Odnajdziemy tam klasycystyczne zdobienia i kolumny, a także bardzo nowoczesne, industrialne dodatki jak lampy, krzesła czy chociażby przeszklone elementy zabudowy. Do niebywałych atutów dworku należy także zielona okolica, która fotografowi ślubnemu posłuży za romantyczną scenerię do sesji plenerowej.

Muzeum zlokalizowane jest na obrzeżach Katowic. W zasadzie nie jest to autonomiczna sala weselna, lecz jak nazwa głosi – Muzeum Hutnictwa. Dlatego też w środku czeka na gości niesamowity klimat dawnych fabryk – są to pomarańczowe cegły czy chociażby metalowe rusztowania. Taki wystrój to dla fotografa ślubnego ogromne pole do popisu oraz okazja do zorganizowania sesji ślubnej w industrialnym stylu.

Salę od centrum Katowic dzieli około 60 km. Na miejscu gości weselnych urzekną okoliczne łąki i lasy, a przede wszystkim górski pejzaż, na tle którego fotograf ślubny wykona sesję plenerową. Poza malowniczymi widokami uwagę zwraca sam budynek oraz jego wystrój. Został zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, subtelnie przypominającym industrializm. Miejsce to spodoba się zarówno parom marzącym o eleganckim ślubie, jak i tym poszukującym czegoś nowego.

Sala weselna oddalona jest od Katowic o około 50 km. To doskonałe miejsce na zorganizowanie romantycznego przyjęcia w prawdziwie dworskim klimacie. Jeżeli parze młodej zamarzy się ślub w plenerze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować go w przestronnym, zielonym ogrodzie Restauracji Korona. Malownicza okolica ze zbiornikiem wodnym, uroczym mostkiem czy fontanną będą estetyczną scenerią do sesji ślubnej.

Fotograf Ślubny Warszawa, Kamil Gaszyński, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne warszawa, fotografia ślubna