Cześć!jestem Kamil,

jestem… kapitanem na tym okręcie

a poza tym…

i nie wierzę w przypadki, dlatego wiem, że bez powodu tutaj nie jesteś.

Szukasz fotografa na wesele lub sesję, który patrzy inaczej, widzi więcej, a fotografując skupia się na łączącym Was uczuciu.

Zapewniam Cię jesteś we właściwym miejscu.

Na moich fotografiach jest to co naturalne i prawdziwe. Nie upiększam rzeczywistości, możecie być pewni, że pokażę ją taką jaką jest. Przy mnie będziecie mogli być tylko sobą.

fotograf ślubny warszawa, naturalna fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna pary młodej w Warszawie wśród wieżowców, fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny warszawa, fotograf na ślub, fotograf na wesele,

a Ty kim jesteś?

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

OFERTA ŚLUBNA

Porady

Porady i inspiracje

Fotograf Ślubny Kamil Gaszyński

i inspiracje

TUTAJ ROZPOCZYNA SIĘ WASZA HISTORIA

Niezależnie od tego, czy planujesz duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, albo romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne wspomnienia z kimś, kogo bardzo kochasz, chciałbym być tym, który dostąpi zaszczytu udokumentowania tego wszystkiego.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Fotografia Ślubna Łódź


Zdjęcia ślubne w Łodzi

Stolica województwa łódzkiego bywa nierzadko niedoceniana. Jednak jako fotograf ślubny wiem, że w Łodzi istnieje naprawdę wiele pięknych zakątków doskonałych na zorganizowanie sesji ślubnej czy narzeczeńskiej. Zobaczcie, jakie miejsca warto odwiedzić w Łodzi i wykonać wspaniałe fotografie ślubne, będące pamiątką na całe życie.

fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź (3)
fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź (3)

Fotograf na ślub i wesele Łódź

Choć to przyszli nowożeńcy wybierają miejsce na sesję narzeczeńską, ślubną czy do reportażu ślubnego, również fotograf może zaproponować swoje pomysły. Być może zna rzadko odwiedzane, nieodkryte przez większość ludzi zakątki w Łodzi i okolicy, gdzie naprawdę warto się udać.

Poza tym dobrze, jeżeli fotograf na ślub i wesele dzieli się swoim profesjonalizmem z parą młodą oraz pomaga im w stresujących dla nich momentach. Osobiście staram się nie tylko robić sesje zdjęciowe, lecz jeszcze na długo przed ceremonią, wyciągać pomocną dłoń do zestresowanych narzeczonych.

Ciekawe miejsca na sesję ślubną w Łodzi

Wchodząc na jego teren, zobaczycie niewielkie, drewniane domki. Każdy z nich wyróżnia się innym, wyrazistym kolorem, co z kolei daje fotografowi ślubnemu spore pole do popisu. Poza skansenem polecam także niesamowitą, łódzką sztukę uliczną. Murale w tym mieście swoim kunsztem, formą i barwami naprawdę zapierają dech w piersiach. Natomiast jeżeli parze młodej zamarzy się nieco bardziej klasyczna fotografia ślubna, polecam odwiedzić najbardziej znane zakątki, jak Manufakturę czy ulicę Piotrkowską.

Miasto środkowej Polski pełne jest kontrastów. Z jednej strony Łódź kojarzy się z przemysłem i fabrykami, z drugiej ze sztuką i kulturą ogólnie. Fotograf ślubny o sprawnym oku oraz wysokim poczuciu estetyki, na pewno sprawnie połączy te dwa, zupełnie odmienne bieguny, tworząc artystyczną sesję zdjęciową. Moim pomysłem na sesję plenerową w Łodzi jest Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej.

fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź (3)
fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź (3)

Gdzie wykonać sesję ślubną w Łodzi i okolicy

Na terenie województwa łódzkiego, jak i w samej Łodzi nie brak idealnych miejsc na zorganizowanie sesji ślubnej czy narzeczeńskiej. Jest to wspomniany Skansen, liczna sztuka uliczna, Manufaktura czy ulica Piotrkowska, ale także zabytkowe budynki. Należy do nich między innymi Pałac Izraela Poznańskiego, Biała Fabryka, a nawet niebanalny Dworzec Tramwajowy, na terenie którego fotograf ślubny wykona artystyczną, a może industrialną sesję plenerową. Wyjeżdżając poza Łódź, warto zwiedzić okoliczne zamki i pałace, na przykład Pałac Walewskich w Walewicach czy Pałac Radziwiłłów w Nieborowie. Ich architektura i zabytkowe wnętrza posłużą parze młodej oraz fotografowi za romantyczne tło do fotografii ślubnej.

Gdzie wyprawić wesele w Łodzi?

Na terenie całego województwa, a zwłaszcza w Łodzi i okolicy odnajdziecie mnóstwo ciekawych miejsc na wesele. Są to pałace, zajazdy, domy weselne czy ostatnio bardzo popularne stodoły i budynki w stylu rustykalnym. Jako fotograf ślubny chcę przedstawić Wam kilka sprawdzonych miejsc, gdzie nie tylko urządzicie wspaniałe przyjęcie, ale przy okazji razem wykonamy urokliwą sesję ślubną oraz reportaż.

fotograf ślubny łódź, fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź (3)

TOP 5 sal weselnych w Łodzi i okolicach

Budynek, konkurujący z Manufakturą o wizytówkę Łodzi, znajduje się praktycznie w samym jej sercu. To jedno z najciekawszych miejsc na urządzenie wesela, a przy okazji doskonałe na zorganizowanie sesji ślubnej. W środku oprócz prężnie działającej restauracji odnajdziecie także nowoczesne lofty, które aż proszą się o bycie tłem do sesji zdjęciowej. Księży Młyn to ciekawa propozycja na udane przyjęcie w otoczeniu klimatycznych zabudowań.

Pałac od Łodzi dzieli około godzina drogi samochodem. Warto jednak przemierzyć tę odległość, aby znaleźć się wewnątrz wyrafinowanych wnętrz z XIX wieku oraz skosztować zupełnie nowych smaków. To także doskonała propozycja na zorganizowanie ślubu w plenerze, a dla fotografa okazja do stworzenia romantycznej sesji ślubnej oraz reportażu. Zwłaszcza gdy zabytkowy pałac otacza bujna roślinność.

Restauracja znajduje się w Łodzi. Miejsce o dość osobliwej nazwie zasługuje na uwagę par, marzących o nowoczesnym przyjęciu w stylu boho, industrialnym czy rustykalnym. Na zachwycający efekt składają się takie elementy wystroju jak cegły połączone z podłogami w kolorze betonu, subtelne, białe dodatki oraz ogromne, niemal fabryczne okna. Miejsce to jest przepisem na udane wesele, a dla fotografa ślubnego okazją do wykonania oryginalnego reportażu ślubnego.

To urokliwe miejsce dzieli od Łodzi około godzina jazdy samochodem. Odrestaurowany, XIX wieczny dworek spodoba się parom, marzącym o romantycznym weselu pośrodku zabytkowych wnętrz oraz ślubie w plenerze. Piękna, zielona okolica będzie także estetycznym tłem do sesji ślubnej.

Sala mieści się na obrzeżach Łodzi. Jest to niezwykle gustowne oraz romantyczne miejsce, zaprojektowane z najwyższym wyczuciem smaku. Para młoda wyprawi tu zarówno udane przyjęcie wewnątrz budynku, jak i ślub w plenerze w pięknie urządzonych ogrodzie. Z kolei dla fotografa ślubnego zielona okolica Jaśminówki będzie idealnym miejscem na sesję zdjęciową.

Fotograf Ślubny Warszawa, Kamil Gaszyński, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne warszawa, fotografia ślubna