Kontakt 1

Stwórzmy razem coś pięknego, o Was!

Dla mnie duszy towarzystwa, jednym z najbardziej fascynujących elementów fotografii ślubnej jest możliwość poznawania moich par. Każda z nich ma swoją własną historię, która sprawia, że ich śluby są niesamowite, unikalne i pełne miłości. A przecież to o miłość w tym wszystkim chodzi. Nie mogę doczekać się Waszej. Opowiedzcie mi jak i gdzie się poznaliście, kiedy i gdzie planujecie Wasz ślub, jak go sobie wymarzyliście, czego oczekujecie ode mnie.

To może być początek wspaniałej historii… o Was. Wybór fotografa na ślub jest kluczowy. Wszak fotograf ślubny będzie z Wami przez cały dzień. Dlatego lepiej mieć obok siebie tego, którego polubiliście i z którym dogadujecie się prawie bez słów. Czy może jestem nim ja? Napiszcie, pogadajmy i wtedy będziecie już wiedzieć.

powiedz cześć!

Proszę wypełnij poniższy formularz, aby sprawdzić moją dostępność i ofertę. Napisz mi kilka słów o Was, o dniu Waszego ślubu, co planujecie, nad czym się zastanawiacie, na czym Wam zależy. Nie mogę doczekać się Waszej wiadomości!

Na zapytania odpowiadam bardzo szybko, najczęściej w ciągu 2 godzin. Gdybyście nie dostali odpowiedzi to koniecznie sprawdźcie folder spam.

pozdrowienia
Kamil

Kontakt 1
Kontakt 3