O mnie 1

SZCZEROŚĆ. naturalność. emocje.

„WOW! Kamil, jesteśmy zachwyceni reportażem, te emocje, detale, kadry są absolutnie oszałamiające – tak wyjątkowe, prawdziwe, po prostu boskie. Dziękujemy Ci, że mogliśmy wrócić do tamtego dnia. Dziękujemy bardzo za bycie naszym fotografem, to była dla Nas ogromna przyjemność pracować z tobą, a zdjęcia… no cóż… dzieło geniusza – Dziękuję.”

POZNAJ SWOJEGO FOTOGRAFA

Cześć!
Jestem Kamil i jestem fotografem ślubnym. Na stałe mieszkam w Warszawie i fotografuje ślubne historie w całej Polsce.

Mój pierwszy aparat dostałem na komunię świętą, gdy miałem 9 lat. Było to już ponad 20 lata temu. Nie przypadliśmy sobie jednak wtedy do gustu, mogę określić to mianem krótkiego „romansu”, choć trudno o romansie mówić w wieku 9 lat. Aparat po prostu, po miesiącu wylądował wśród innych znudzonych już prezentów.
Do fotografii musiałem dorosnąć. Dorosłem do niej około 10 lat później i od tamtej pory towarzyszy mi do dziś. Zawodowo fotografią ślubną zajmuje się już ponad 5 lat.
Wspieram fotografów w ramach indywidulanych konsultacji, w szczególności w zakresie prowadzenia własnego biznesu, marketingu i SEO. Tworzę aplikacje online wspierające fotografów na całym świecie.

a prywatnie… jestem zakochanym po uszy mężem, miłośnikiem kawy, duszą towarzystwa, mam dwa wspaniałe psy Tobiego i Tifi, zachwycają mnie zachody i wschody słońca, gładka jak lód tafla wody na jeziorze, zapach pachnącego lasu, przyjemny letni wiatr. Lubię obejrzeć dobry film: horror, kryminał, albo jakiś dramat, tylko wtedy moja żona śmieje się ze mnie… że płaczę.

O mnie 2

mój zespół wsparcia

O mnie 3

TOBI

Chyba najbardziej zwariowany członek naszej rodziny, skoczek wyborowy, mistrz łapania w powietrzu rzuconej piłki, wygląda niewinnie…. – ale tylko wygląda.. potrafi przepraszać i nawet mu to wychodzi.

O mnie 4

ANIA

Dusza nie człowiek, największe moje wsparcie. Gdy wszystko się wali i pali, to ona podnosi mnie na duchu. Taka żona to skarb!

O mnie 5

TIFI

Z charakteru raczej kot niż pies, największy śpioch w domu! jej hobby to poszukiwanie kretów w ogrodzie. Dobrze wie, jak rzucić przeciwnika na łopatki, co obrazuje poniższe zdjęcie.

O mnie 6
O mnie 7
O mnie 8

REKOMENDACJE

O mnie 9

Kamil, współpracowało Nam się z Tobą wspaniale, zawsze byłeś blisko Nas, podpowiadałeś, z marszu złapałeś świetny kontakt z naszymi rodzinami i gośćmi. Zrobiliśmy z Tobą dwie sesje i ślub, tyle pięknych wspomnień i zdjęć! Wydawało Nam się, że to tylko zdjęcia, a my z Włodkiem to jak dzieci cały dzień się cieszyliśmy po każdej sesji, taka atmosfera jak byśmy dopiero co zaczęli ze sobą być. Kamil dla Nas jesteś czarodziejem a nie fotografem! <3

Marta i Włodek

O mnie 10

Ślicznie to wszystko wygląda. Zdjęcia wywołane są piękne, papier, kolory! Album jest mega, bardzo podoba nam się okładka i oprawa, papier też jest przyjemny w dotyku i nie taki standardowy jak w zwykłych fotoksiążkach, co mi się podoba! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Świetnie nam się z Tobą współpracowało, jesteś mega pozytywnym człowiekiem co bardzo pomaga i rozluźnia w stresującym dniu ślubu. Dziękujemy!

Sandra i Piotrek

O mnie 11

Kamil jest niesamowitym fotografem. Pozytywny, pełen pomysłów. Robi arcydzieło z „niczego” <3 Zdjęcia niezwykłe, naturalne, ale każde z nich ma „to coś”. Jesteśmy zachwyceni. Współpraca układała się bardzo fajnie. Super było to, że Kamil chciał się spotkać z nami zanim podpisaliśmy umowę, co rozluźniło atmosferę i czuliśmy się podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej jak dobrzy znajomi, a nie obcy sobie ludzie. Pomogło to rozluźnić się i lepiej poczuć się przed aparatem.

Marta i Piotrek

O mnie 12

Z radością napiszę tę opinię. Od samego początku współpraca z Kamilem była znakomita. Kamil jest osobą ciekawą, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Słuchał naszych potrzeb i na nie odpowiadał. Na ślubie był „niewidoczny”, a wszystkie zdjęcia były takie, jak chcieliśmy, czyli „naturalne”, bez ustawek czy pozowania. Kamil to nie rzemieślnik, a fotograf z pasją i zaangażowaniem. Warunki na naszym ślubie były trudne: plener, mocne słońce. Zdjęcia są cudne. Polecamy Kamila z całego serca!

Ola i Jurek

BĄDŹMY W KONTAKCIE

O mnie 13

Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

Zarezerwuj termin
Twojego ślubu / sesji