Cieszę się, że chcieliście mnie poznać. Jest to bardzo ważne, bo spędzimy ze sobą mnóstwo czasu w dniu Waszego ślubu. Uwielbiam przebywać w towarzystwie ludzi, którzy nadają na tych samych falach. Jeśli czujecie tak samo, to jestem właściwym fotografem dla Was!

Kamil Gaszyński


Kim jestem?
Zakochanym po uszy mężem,
właścicielem dwóch jack russell terrierów,
miłośnikiem kawy, duszą towarzystwa,
lubię wyrwać się gdzieś na weekend,
żeby odpocząć od zgiełku,
zachwycają mnie zachody i wschody słońca,
gładka jak lód tafla wody na jeziorze,
przyjemny letni wiatr.
Lubię obejrzeć dobry film
horror, kryminał, albo jakiś dramat,
tylko wtedy moja żona śmieje się ze mnie, że płaczę.

A no i mam swój okręt. Jeśli już wiecie, że chcecie dołączyć do mnie na jego pokładzie, to jest to odpowiedni moment na kontakt.

fotograf-slubny-warszawa-kamil-gaszynski-ship-logo

Dlaczego ja?

Fotografuję, bo wierzę, że zdjęcia są najlepszym nośnikiem naszych historii.

Jako dziecko uwielbiałem sięgać do zakurzonych albumów rodzinnych, niektóre fotografie miały kilkadziesiąt lat. Dzięki nim przenosiłem się “w czasie” do młodzieńczych lat moich rodziców, dziadków, pradziadków. Zdjęcia są darem dla nas i naszych kolejnych pokoleń, a ich wartość rośnie z płynącym czasem. Bez wątpienia to właśnie one kształtują nasze wspomnienia, gdy przeglądamy je po raz kolejny i kolejny.

Fotografuję Was takimi, jakimi jesteście.

Mój styl bazuje na uwiecznianiu naturalnych momentów. Nie będę Was ustawiał ani kazał pozować, czy sztucznie uśmiechać się do obiektywu. Oczywiście podpowiem Wam, na co zwrócić uwagę. Najbardziej zależy mi, abyście byli po prostu sobą, a wtedy na pewno wspólnie stworzymy piękne zdjęcia!

Fotografuję tylko kilkanaście ślubów i sesji w roku

W fotografii najważniejsza jest świeża, niezmęczona głowa. Czułbym, że fotografowane wielu ślubów w ciągu roku byłoby nie w porządku wobec moich par. Przy fizycznym i psychicznym przemęczeniu, bardzo trudno jest o motywację i dawanie z siebie 100% za każdym razem. Poza tym wiele par młodych rezerwuje mnie na więcej niż 1-2 sesje, dlatego też chcę być zawsze dostępny dla tych kilkunastu par młodych w ciągu roku.