Gdy dzień zaczyna się tak jak ten, to zastanawiam się, czy gorzej być jeszcze może. Jechałem spokojnie autostradą Warszawa-Łódź, gdy nagle okazało się, że jest kilkunastokilometrowy korek. Na szczęście udało się jeszcze zjechać z trasy i ominąć całe zdarzenie.

Reportaż ślubny Kasi i Witka w Łodzi.

Na przygotowania przedślubne do Witka mimo drobnych problemów na trasie udało mi się dotrzeć przed czasem. Czekał na mnie ze swoim bratem – świadkiem oraz rodzicami. Wypiliśmy spokojnie kawę, w 40 minut zrealizowaliśmy reportaż z przygotowań i ruszyłem w dalszą drogę do Rzgowa do Kasi domu rodzinnego. Gdzie wszystko zaczęło się już na poważnie, zjeżdżali się kolejni goście, a Kasia piękniała z każdą minutą przygotowań. Następnie udaliśmy się do przepięknego kościółka w Rzgowie, gdzie miała miejsce uroczystość zaślubin.

Wesele w Sali Pałacowej Yuca w Łodzi.

Gdy już emocje zawarcia małżeństwa opadły, przenieśliśmy się do Sali Pałacowej Yuca, gdzie przyjęcie było kontynuowane do białego rana. Sala jest niesamowita, może pomieścić do 160 gości. Niesamowitego klimatu dodaje antresola, która jest bezpośrednio nad parkietem, pozwalająca patrzeć na wszystko z góry. Pogoda przez cały dzień sprzyjała nowożeńcom, mimo, że wszystko działo się już w październiku.