Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

Fotografuję piękne chwile, trochę inaczej.

Chociaż, mogę pięknie Was uchwycić, ustawiając twarzą do zachodu słońca lub zrobić z Waszego dnia wieczór sztywnych, ustawianych kadrów. Dodatkowo za każdym razem prosząc Was o pozowanie i uśmiechanie się do mnie.

To zdecydowanie nie jest to mój styl.

Dlatego, jeśli szukasz fotografa, który po prostu zjawi się na ślubie i będzie fotografował typowe, niezaskakujące, pozowane ujęcia. To możesz mi uwierzyć - nie jestem nim. Ale nie martw się, wszystko będzie dobrze! Na pewno znajdziesz tego kogo szukasz. Każda para zasługuje na fotografa ślubnego, z którym będzie się rozumieć bez słów, i który spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Urzekły mnie naturalne chwile, pokazujące samo życie, bez pozowania i sztucznych uśmiechów

Fotograf ślubny - Oferta

Czego powinniście się spodziewać?

Mojego wsparcia

Zapewne nie byliście wcześniej panną młoda i panem młodym, więc może być trudno zorganizować Wam wszystko. Dotychczas byłem na kilkudziesięciu ślubach. I trochę już na ten temat wiem – co warto robić, a czego nie lub na czym można oszczędzić, jak zaplanować plan dnia, przygotowania. Będziemy w ciągłym kontakcie. Uwielbiam pomagać nawet w najmniejszych sprawach.

Poczucia komfortu

Niezwykle ważna jest dla mnie relacja Nas łącząca. Dla każdej mojej pary jestem kimś więcej niż fotografem ślubnym – jestem przyjacielem, kumplem. Głównym moim celem jest to, żebyście podczas naszej wspólnej pracy czuli się swobodnie i spędzili świetny czas. Napisałem “pracy” nie bez powodu, ponieważ najlepsze fotografie powstają tylko przy naszym pełnym zaangażowaniu – moim i waszym.

Wysokiej jakości

Chcę fotografować znacznie więcej, niż standardowy “must have” ślubny. Często widzę Wasze poświęcenie nad tymi wszystkimi dodatkami ślubnymi, sukniami, kwiatami, niestety te rzeczy przeminą po kilku dniach po ślubie. Fotografia, jako jedyna nie przemija, dzięki niej zatrzymamy czas na wiele lat, dla Was i dla kolejnych pokoleń.

Szczegóły:

Zanim podpiszemy umowę ślubną, możemy spotkać się w Warszawie lub na Skype. Spotkanie lub porozmawianie jest ważne, bo pozwala Nam się poznać i zobaczyć czy jesteśmy z tej samej bajki. Umowę podpisuje osobiście lub mailowo. W celu rezerwacji terminu ślubu wymagana jest zapłata zadatku w wysokości 30%.

Nie limituje maksymalnej ilości przekazywanych Wam zdjęć. W trakcie dnia ślubnego wiele się może dziać, nie okradnę Was z tych wspomnień, dlatego w zależności od pakietu macie zagwarantowaną minimalną ich ilość a nie maksymalną! Przekazuje zawsze wszystkie udane i niepowtarzające się fotografie, zazwyczaj ich liczba jest w okolicach 500 zdjęć. Pierwsze kilkadziesiąt fotografii wysyłam Wam w ciągu tygodnia po ślubie. Natomiast prywatną galerię internetową udostępniam w ciągu 2 miesięcy od ślubu.

Przyjeżdżam do Was 30 minut przed rozpoczęciem przygotowań, podczas których mamy okazję spędzić ze sobą trochę czasu. Moja obecność w Waszych domach po pierwsze pozwoli Wam i Waszym rodzinom – rodzicom, dziadkom, świadkom, przyjaciołom i wszystkim obecnym w domu, przyzwyczaić się do mnie i do bycia fotografowanym. Dodatkowo będę wiedział kto jest ważny dla Was w tym dniu.

Zamknijcie rozdział narzeczeński z przytupem! Pierwsze Wasze spotkanie przed ślubem to zawsze piękny i intymny moment. Jest idealną okazją, aby przeżyć je tylko we dwoje, bez bliskich i przyjaciół. To jest Wasz moment, Wasza chwila, jedna z niewielu w tym dniu, które możecie spędzić tylko we dwoje. Zaplanujcie go wcześniej, napiszcie krótkie listy miłosne, wybierzcie ustronne miejsce, gdzie będziecie czuć się swobodnie, komfortowo bez ciężaru tego pięknego dnia.

W trakcie dnia ślubu będę chciał Was zabrać na około trzydziestominutową sesję ślubną w okolicach sali weselnej. Będzie to świetna okazja, aby wykorzystać piękną i emocjonalną aurę, która naturalnie w dniu ślubu tworzy się wokół Was.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ - 2019/2020


Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

Cały dzień

Całodniowa fotografia ślubna. Spotykam się z Wami, gdy wszystko się zaczyna i towarzyszę Wam cały dzień – do północy. Po ślubie otrzymacie ode mnie minimum 350 autorsko zedytowanych fotografii w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem oraz na drewnianym pendrive. W dniu ślubu udamy się na krótką sesję ślubną oraz na życzenie możemy zrobić minisesję z najbliższymi. Dodatkowo otrzymacie 50 wywołanych odbitek oraz przygotuję dla Was projekt albumu ślubnego.
Dojeżdżam wszędzie tam, gdzie jest miłość. Cena pakietu zawiera wszystkie koszty logistyczne.

Zapytaj o dostępność

Skrócony dzień ślubu

Spotykamy się na początku przygotowań ślubnych, towarzyszę Wam również w trakcie ślubu oraz przyjęcia weselnego maksymalnie do godziny 21:00. Otrzymujecie ode mnie minimum 200 fotografii w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem. W ciągu dnia na życzenie możemy udać się na kilkunastominutową sesję ślubną i zrobić krótką sesję rodzinną z najbliższymi. Zdjęcia przekazuje Wam na pendrive w drewnianym pudełku.
Niezależnie gdzie w Polsce planujecie swój ślub, to cena będzie zawierała wszystkie moje koszty logistyczne.

Zapytaj o dostępność
Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

OFERTA SESJI - 2019/2020


Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

Sesja ślubna w Polsce

Sesja trwa około czterech godzin i umawiamy się na nią w dowolnym dla Was terminie. W dniu sesji rezerwuję dla Was cały dzień, więc możemy się wybrać w każde piękne miejsce w Polsce np. nad morze, w góry czy bieszczady. Otrzymujecie ode mnie minimum 50 fotografii w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem.

Zapytaj o dostępność

Zagraniczna sesja ślubna

Marzycie o wyjątkowej pamiątce, której nie ma nikt? Wybierzmy się na plener za granicę, w dowolny zakątek świata. W trakcie wyjazdu poświęcam cały swój czas Wam, możemy spędzić te 1-2 dni na fotografowaniu i poznawaniu tego miejsca. Sesje możecie połączyć z podróżą poślubną. Otrzymujecie ode mnie minimum 200 fotografii w prywatnej galerii chronionej hasłem oraz wsparcie przy organizacji wyjazdu.
Gdzie moglibyśmy się wybrać? Obecnie na topie są takie lokalizacje jak Norwegia, Islandia, Irlandia, Wyspy Kanaryjskie

Zapytaj o dostępność
Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej
Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

Sesja zaręczynowa

Dla tych, którzy nie chcą po raz drugi ubierać się w suknie ślubną i garnitur, jest to świetna opcja. Sesja w luźnym stylu, tam gdzie będziecie czuć się komfortowo. Otrzymujecie minimum 50 fotografii w prywatnej galerii internetowej.

Zapytaj o dostępność

Masz pytania?

NAPISZ DO MNIE