Fotografuję piękne chwile, trochę inaczej.


Oferta Ślubna

Tak w życiu, jak i w pracy fotografa ślubnego, natura odgrywa istotną dla mnie rolę. Dzięki niej relaksuję się, wyciszam i ładuję baterię. Ale nie tylko. To ona podczas wykonywania zdjęć ślubnych staje się romantycznym tłem i inspiracją – symbolem czegoś pięknego. Staje się muzą, z której pomocą wspólnie wykonamy naturalne i niepozowane kadry.

Jeżeli uważacie, że zdjęcia ze ślubu i wesela wykonywane przez obcą Wam osobę, nie mogą wyjść spontanicznie, pragnę wyprowadzić Was z błędu. Obiecuję, że poczujecie się przy mnie tak swobodnie, jak przy członkach Waszej rodziny, a rezultaty dobrego samopoczucia już wkrótce obejrzycie na naturalnych zdjęciach ślubnych. W końcu to Wasz dzień i Wasze twarze powinny promienieć ze szczęścia.Tak w życiu, jak i w pracy fotografa ślubnego, natura odgrywa istotną dla mnie rolę. Dzięki niej relaksuję się, wyciszam i ładuję baterię. Ale nie tylko. To ona podczas wykonywania zdjęć ślubnych staje się romantycznym tłem i inspiracją – symbolem czegoś pięknego. Staje się muzą, z której pomocą wspólnie wykonamy naturalne i niepozowane kadry.

Dlatego, jeśli szukacie fotografa, który zjawi się na Waszym ślubie, będzie jedynie anonimową osobą, która chce wykonać swoją pracę i wrócić do domu – obawiam się, że nie spełnię Waszych oczekiwań. Dlaczego? Ponieważ w każde zdjęcie wkładam całe swoje zaangażowanie i staram się, aby efekty zachwycały Was za każdym razem, gdy sięgniecie po album ślubny.


Fotograf ślubny - Oferta

W pakiecie ślubnym otrzymujecie gwarancję:

Mojego wsparcia

Zapewne nie byliście nigdy panną młoda i panem młodym, więc przygotowania do ślubu mogą Was odrobinę przytłaczać. Prywatnie jako mąż przechodziłem przez to raz, a jako fotograf ślubny – hm, trudno byłoby zliczyć. Dlatego nie martwcie się, mam w tej kwestii doświadczenie i pomogę Wam zaplanować dzień, doradzę, co warto zrobić, a czego nie, lub na czym można, a na czym nie warto oszczędzać. Będziemy w ciągłym kontakcie.

Poczucia komfortu

Niezwykle ważna jest dla mnie nasza relacja i dla każdej pary młodej staram się być kimś więcej, niż fotografem ślubnym – przyjacielem, kumplem i psychologiem, przy którym jest się po prostu sobą. Stąd też za cel, oprócz naturalnych zdjęć ze ślubu, stawiam sobie Wasze świetne samopoczucie. Więc… nie krępujcie się, gdy celuję do Was z obiektywu, ponieważ przychodzę z samymi pokojowymi zamiarami.

Wysokiej jakości

Zależy mi na tym, abyście współpracę ze mną wspominali jako profesjonalną i nigdy nie żałowali swojego wyboru. Dlatego wszystko, co Wam zaoferuję, będzie najwyższej jakości – nasz kontakt, sprzęt, którym fotografuję, a także zdjęcia ślubne, które wykonam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nie były takie, jak wszystkie inne, lecz oryginalne, spontaniczne, naturalne i po prostu w 100% Wasze.

Szczegóły:

Przed Waszym ślubem nie musimy się spotykać – możemy podpisać oraz wysłać umowę mailowo, a zadatek w wysokości 30% wysłać przelewem. Mimo wszystko, jeśli byłoby to możliwe, chciałbym, abyśmy napili się kawy w Warszawie lub porozmawiali na Skype. Nawiązanie kontaktu przed sesją ślubną czy fotoreportażem jest ważne, bo pozwala nam się poznać i zobaczyć, czy jesteśmy z tej samej bajki.

W trakcie reportażu ślubnego wiele się może dziać, dlatego nie wyznaczam maksymalnej liczby przekazywanych Wam zdjęć i w zależności od pakietu, macie zagwarantowaną ich minimalną liczbę, a górna granica – cóż…sky is the limit. Nie okradnę Was z tych wspomnień.
Wiem także, że nie możecie doczekać się Waszych naturalnych fotografii ślubnych, dlatego pierwsze kilkadziesiąt ujęć wysyłam w ciągu tygodnia od uroczystości, natomiast prywatną galerię internetową udostępniam w ciągu 2 miesięcy od ślubu.

Jak wyglądają przygotowania przedślubne? Przyjeżdżam do Was 30 minut przed rozpoczęciem przygotowań, abyśmy mogli spędzić ze sobą trochę czasu. Moja obecność pozwoli Wam i Waszym rodzinom – rodzicom, dziadkom, świadkom, przyjaciołom i wszystkim obecnym w domu, przyzwyczaić się do fotografa ślubnego i do bycia fotografowanym. Dodatkowo będę wiedział, kto jest dla Was naprawdę ważny w tym dniu.

Zamknijcie rozdział narzeczeński z przytupem! Pierwsze Wasze spotkanie przed ślubem to zawsze piękny i intymny moment. Jest idealną okazją, aby przeżyć go tylko we dwoje, bez bliskich i przyjaciół. To jest Wasza chwila, jedna z niewielu w tym dniu. Zaplanujcie go wcześniej, napiszcie krótkie listy miłosne, wybierzcie ustronne miejsce, gdzie będziecie czuć się swobodnie i komfortowo.

W trakcie wesela zabiorę Was na około trzydziestominutową sesję ślubną. Będzie to świetna okazja, aby wykorzystać piękną i emocjonalną aurę, która przez cały dzień roztacza się wokół Was. Wspólnie wykonamy naturalne fotografie ślubne, które staną się romantyczną pamiątką dla wielu pokoleń.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ - REPORTAŻ ŚLUBNY


oferta ślubna Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej, reportaż ślubny oferta

Reportaż ślubny - Cały dzień

Całodniowa fotografia ślubna. Spotykam się z Wami, gdy wszystko się zaczyna i towarzyszę Wam przez cały dzień, aż do północy. W trakcie udajemy się na krótką sesję ślubną oraz na życzenie możemy zrobić minisesję z najbliższymi. Po ślubie otrzymacie ode mnie minimum 350 autorsko zedytowanych, naturalnych fotografii w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem oraz nagranych na drewniany pendrive. Dodatkowo otrzymacie 50 wywołanych odbitek oraz przygotuję dla Was projekt albumu ślubnego. Mieszkam w Warszawie, ale dojeżdżam wszędzie tam, gdzie jest miłość. Cena pakietu zawiera wszystkie koszty logistyczne.

Zapytaj o dostępność

Reportaż ślubny - Skrócony dzień

Spotykamy się na początku przygotowań, towarzyszę Wam również w trakcie ceremonii oraz przyjęcia maksymalnie do godziny 21:00. W ciągu dnia możemy udać się na kilkunastominutową sesję ślubną i na życzenie, zrobić krótką, pamiątkową sesję rodzinną. Po ślubie otrzymacie ode mnie minimum 200 naturalnych fotografii ślubnych w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem oraz pendrive ze zdjęciami, znajdujący się w estetycznym, drewnianym pudełku. Na co dzień przebywam w Warszawie, lecz dla wyjątkowych zdjęć ślubnych dojadę praktycznie wszędzie. Cena pakietu zawiera wszystkie koszty logistyczne.

Zapytaj o dostępność
oferta ślubna Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej, reportaż ślubny oferta

OFERTA SESJI ŚLUBNEJ I NARZECZEŃSKIEJ


oferta ślubna Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej sesja ślubna

Sesja ślubna w Polsce

W Polsce nie brak malowniczych zakątków, mogących posłużyć za estetyczne tło do naturalnych fotografii ślubnych. Wyobraźcie sobie tylko horyzont Mazur, Podlasia, Bieszczad czy innych pasm górskich, a nawet dużych miast, jak Warszawa czy Kraków i pomyślcie o pięknej pamiątce, którą wspólnie wykonamy. Jak to zrobimy? Umówimy się na dowolny, pasujący termin, wybierzemy miejsce i ustalimy szczegóły. Mimo iż sesja ślubna trwa zazwyczaj około czterech godzin, rezerwuję dla Was cały dzień, więc możemy wybrać się w każde piękne miejsce w Polsce. Po sesji otrzymacie ode mnie minimum 50 fotografii ślubnych w formie prywatnej galerii internetowej chronionej hasłem.

Zapytaj o dostępność

Zagraniczna sesja ślubna

Marzycie o wyjątkowej pamiątce, której nie ma nikt? Wybierzmy się na plener za granicę, w dowolny zakątek świata. W trakcie wyjazdu poświęcam cały swój czas Wam, możemy spędzić te 1-2 dni na fotografowaniu i poznawaniu tego miejsca. Sesje możecie połączyć z podróżą poślubną. Otrzymujecie ode mnie minimum 200 fotografii w prywatnej galerii chronionej hasłem oraz wsparcie przy organizacji wyjazdu.
Gdzie moglibyśmy się wybrać? Obecnie na topie są takie lokalizacje jak Norwegia, Islandia, Irlandia, Wyspy Kanaryjskie

Zapytaj o dostępność
oferta ślubna Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej, sesja ślubna oferta
oferta ślubna Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej, sesja narzeczeńska oferta

Sesja narzeczeńska

Dopiero planujecie stanąć przed ślubnym kobiercem, lecz póki co cieszycie się beztroskimi chwilami narzeczeństwa? Chętnie wybiorę się z Wami na plenerową sesję zaręczynową lub narzeczeńską i uwiecznię Waszą kiełkującą miłość. Jak to zrobimy? Przede wszystkim wybierzecie miejsce, z którym łączą Was wspomnienia, lub takie, gdzie po prostu będziecie czuć się komfortowo. Może być to tętniąca życiem Warszawa, jak i odludny, spokojny las za miastem. Jeżeli nie będziecie mieli pomysłów, chętnie doradzę Wam i zaproponuję jakiś ciekawy zakątek. Po naszej sesji narzeczeńskiej otrzymacie minimum 50 fotografii w prywatnej galerii internetowej.

Zapytaj o dostępność