Fotografuję piękne chwile, trochę inaczej.


Oferta Ślubna

Cieszę się, że dotarliście aż tutaj, na stronę oferty ślubnej. To znaczy, że przeczytaliście już informacje o tym kim jestem (jeśli jeszcze nie, to możecie to zrobić tutaj), i chcecie wypłynąć ze mną w podróż moim okrętem.

fotograf-slubny-warszawa-kamil-gaszynski-ship-logo

Tak w życiu, jak i w pracy fotografa ślubnego, natura odgrywa istotną dla mnie rolę. Dzięki niej relaksuję się, wyciszam i ładuję baterię. Ale nie tylko. To ona podczas wykonywania zdjęć ślubnych staje się romantycznym tłem i inspiracją – symbolem czegoś pięknego.

Jeżeli uważacie, że zdjęcia ze ślubu i wesela wykonywane przez obcą Wam osobę, nie mogą wyjść spontanicznie, pragnę wyprowadzić Was z błędu. Obiecuję, że poczujecie się przy mnie tak swobodnie, jak przy członkach Waszej rodziny, a rezultaty dobrego samopoczucia już wkrótce obejrzycie na naturalnych zdjęciach ślubnych. W końcu to Wasz dzień i Wasze twarze powinny promienieć ze szczęścia.

Dlatego, jeśli szukacie fotografa, który zjawi się na Waszym ślubie, będzie jedynie anonimową osobą, która chce wykonać swoją pracę i wrócić do domu – obawiam się, że nie spełnię Waszych oczekiwań. Dlaczego? Ponieważ w każde zdjęcie wkładam całe swoje zaangażowanie i staram się, aby efekty zachwycały Was za każdym razem, gdy sięgniecie po album ślubny.


W pakiecie ślubnym otrzymujecie gwarancję:

Mojego wsparcia

Zapewne nie byliście nigdy panną młoda i panem młodym, więc przygotowania do ślubu mogą Was odrobinę przytłaczać. Prywatnie jako mąż przechodziłem przez to raz, a jako fotograf ślubny – hm, trudno byłoby zliczyć. Dlatego nie martwcie się, mam w tej kwestii doświadczenie i pomogę Wam zaplanować dzień, doradzę, co warto zrobić, a czego nie, lub na czym można, a na czym nie warto oszczędzać. Będziemy w ciągłym kontakcie.

Poczucia komfortu

Niezwykle ważna jest dla mnie nasza relacja i dla każdej pary młodej staram się być kimś więcej, niż fotografem ślubnym – przyjacielem, kumplem i psychologiem, przy którym jest się po prostu sobą. Stąd też za cel, oprócz naturalnych zdjęć ze ślubu, stawiam sobie Wasze świetne samopoczucie. Więc… nie krępujcie się, gdy celuję do Was z obiektywu, ponieważ przychodzę z samymi pokojowymi zamiarami.

Wysokiej jakości

Zależy mi na tym, abyście współpracę ze mną wspominali jako profesjonalną i nigdy nie żałowali swojego wyboru. Dlatego wszystko, co Wam zaoferuję, będzie najwyższej jakości – nasz kontakt, sprzęt, którym fotografuję, a także zdjęcia ślubne, które wykonam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nie były takie, jak wszystkie inne, lecz oryginalne, spontaniczne, naturalne i po prostu w 100% Wasze.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


fotograf ślubny warszawa, naturalna fotografia ślubna warszawa, artystyczna fotografia ślubna warszawa, fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny warszawa

Reportaż ślubny

Spotykam się z Wami, gdy wszystko się zaczyna i towarzyszę Wam nawet przez cały dzień, do paru minut po północy. W wolnej chwili uciekamy od zgiełku na kilkunastominutową sesję ślubną, brzmi nieźle co? Mieszkam w Warszawie, ale dojeżdżam wszędzie tam, gdzie jest miłość.

Zapytaj o dostępność

Sesja ślubna

Jeśli marzy Wam się sesja wyjazdowa w kraju albo za granicą w jakieś, piękne, wymarzone miejsce. To chętnie się z Wami tam wybiorę. Nie ma dla mnie rzeczy i miejsc niemożliwych!

Zapytaj o dostępność
Fotograf ślubny oferta fotografii ślubnej

Szczegóły:

Nawiązanie kontaktu przed sesją ślubną czy fotoreportażem jest ważne, bo pozwala nam się poznać i zobaczyć, czy jesteśmy z tej samej bajki. W trakcie spotkania odpowiem na wszystkie Wasze pytania oraz pokaże Wam przykładowe prace. Jeśli z jakichś powodów nie będziecie mogli się ze mną spotkać to możemy również pogadać na Skypie. Sposób podpisania umowy zależy od Was – możemy podpisać ją osobiście lub zdalnie (mailowo). Zadatek na usługę wynosi 30%, płatny jest w formie przelewu w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

Jak wyglądają przygotowania przedślubne? Przyjeżdżam do Was 30 minut przed rozpoczęciem przygotowań, abyśmy mogli spędzić ze sobą trochę czasu. Moja obecność pozwoli Wam i Waszym rodzinom – rodzicom, dziadkom, świadkom, przyjaciołom i wszystkim obecnym w domu, przyzwyczaić się do fotografa ślubnego i do bycia fotografowanym. Dodatkowo będę wiedział, kto jest dla Was naprawdę ważny w tym dniu.

Zamknijcie rozdział narzeczeński z przytupem! Pierwsze Wasze spotkanie przed ślubem to zawsze piękny i intymny moment. Jest idealną okazją, aby przeżyć go tylko we dwoje, bez bliskich i przyjaciół. To jest Wasza chwila, jedna z niewielu w tym dniu. Zaplanujcie go wcześniej, napiszcie krótkie listy miłosne, wybierzcie ustronne miejsce, gdzie będziecie czuć się swobodnie i komfortowo.

W trakcie reportażu ślubnego wiele się może dziać, dlatego po ślubie będziecie mieli możliwość dokupić kolejne zedytowane zdjęcia (ponad wykupiony pakiet).

Pierwsze kilkadziesiąt ujęć wysyłam w ciągu tygodnia od uroczystości, natomiast prywatną galerię internetową udostępniam w ciągu 2 miesięcy od ślubu.

W trakcie wesela zabiorę Was na około trzydziestominutową sesję ślubną. Będzie to świetna okazja, aby wykorzystać piękną i emocjonalną aurę, która przez cały dzień roztacza się wokół Was.

Stwórzmy razem coś pięknego