ślub plenerowy villa julianna eksluzywne wesele w ogrodzie slub cywilny w plenerze fotograf

Ślub w plenerze | Villa Park Julianna

Kiedy otrzymujesz wiadomość od przyszłych nowożeńców i czytasz: nasze spotkanie było prawdziwą miłością od pierwszego wejrzenia, a linijkę dalej, że poznali się dzięki koniowi, wiesz, że korespondujesz z kimś wyjątkowym, wrażliwym i pozytywnie zakręconym.

Zapraszam Was do Villa Julianna na ślub w plenerze, aby przekonać się, czy miałem rację.

Villa Julianna | Eleganckie miejsce na ślub w plenerze i wesele w Warszawie

We wiadomości od Alex i Grzegorza znajdowała się również humorystyczna historia ich poznania. Czytałem: Jak to na prodżekt menedżera z krwi i kości przystało, w sytuacji, gdy nie miałam z kim iść na wesele, zdecydowałam się skontaktować z moim księciem z bajki, otwartym i przyziemnym tekstem, w skrócie: nie mam z kim iść na wesele, pamiętam cię ze stajni od Baśki i z ostatniego sylwestra. Pamiętam, że mieszkasz za granicą, więc piszę wcześniej, żebyś mógł zarezerwować tani lot. P.S. dobrze by było, jakbyś dopasował strój do mojego.

Po upływie czasu Grzegorz powiedział Oli, że była to najdziwniejsza wiadomość, jaką w życiu otrzymał, a mimo to nic nie stanęło na jego drodze, aby pójść na wspomniane wesele. Od razu poczułem, że z tymi ludźmi mogę stworzyć coś naprawdę fajnego!

Ola i Grzegorz, choć na co dzień przebywają w Szwajcarii, miejsce na ślub w plenerze wybrali elegancką Villę Julianna nieopodal Warszawy. Zupełnie im się nie dziwię – Villa jest całkowicie magiczna. Swój klimat zawdzięcza przede wszystkim przeszklonej, otulonej roślinnością, romantycznej oranżerii, w której właśnie odbyło się wesele moich nowożeńców, a także dopracowanemu do perfekcji ogrodowi, który był świadkiem ich ślubu w plenerze.

Miejsce: Villa Park Julianna
DJ: Event Boutique
Konie: White Fabrica
Dekoracje kwiatowe: Tulipanek
Meble: 12stopni
Częściowa organizacja i koordynacja: Wesele z Fantazją
Tort: Słodki Muffin

Picnook - online blogging tool

Jeden komentarz

  1. To naprawdę wyjątkowe, jak spotkanie przyszłych nowożeńców zaowocowało tak pięknym ślubem. Przeszklona oranżeria i malowniczy ogród dodały kadrom i całej uroczystości niepowtarzalnego, romantycznego klimatu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *