sesja narzeczeńska warszawa, Sesja narzeczeńska w centrum miasta, nietypowe pomysły na sesję

Miejska dżungla, czyli sesja narzeczeńska w Warszawie

Sesja narzeczeńska -> miejska dżungla w Warszawie

Sesja narzeczeńska – to na nią wiele par decyduje się na na rok lub kilka miesięcy przed swoim ślubem.
Pragną w ten sposób podkreślić i uczcić okres narzeczeński. Wszak to okres kiedy jeszcze nie łączy Was przysięga małżeńska. Ale już wiecie, że chcecie iść razem przez życie!

Ostatnio miałem przyjemność spędzić dzień w przemiłym towarzystwie Natalii i Kuby. Na naszą sesję narzeczeńską nie wybraliśmy się daleko za miasto, lecz pozostaliśmy w Warszawie. Decyzja okazała się rewelacyjna, a efektem były charyzmatyczne i klimatyczne kadry. Zobaczcie mój pomysł na sesję plenerową w mieście oraz dowiedzcie się kiedy i dlaczego warto wykonać Waszą sesje narzeczeńską czy przedślubną. Mam nadzieję, że przekonam Was do tego, że wcale nie trzeba przemierzać górskich szlaków, ani jechać setki kilometrów, aby w wyjątkowy sposób uwiecznić miłość. Choć jeśli zechcecie pojechać na sesję narzeczeńską nad morze lub w Bieszczady to będę pierwszy który wsiądzie z Wami to auta!

Sesja narzeczeńska – kiedy ją wykonać?

Zanim przedstawię Wam Natalię i Kubę, muszę co nieco opowiedzieć o idei zdjęć wykonywanych jeszcze przed planowaną datą ślubu i w ogóle, kiedy warto umówić się na sesję narzeczeńską?
Najlepiej wtedy, gdy jeszcze szaleją w Was endorfiny związane z oświadczynami! Czyli czym prędzej po zaręczynach – wtedy po prostu jesteście najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Uwierzcie, że widać na zdjęciach Wasze motyle w brzuchu i zakochane spojrzenia.

Sesja narzeczeńska lub zaręczynowa – po co ją zrobić?

Pierwszym i najważniejszym z nich jest to, aby utrwalić niesamowite chwile Waszego życia. Pomyślcie sobie, że za 30 lat weźmiecie wnuczkę na kolana i opowiecie jej o tym, jak się poznaliście, jak dziadek stresował się przed zaręczynami i jak babcia płakała ze wzruszenia, gdy mówiła „tak”.

Drugim powodem, dla którego warto wykonać sesję narzeczeńską, jest oswojenie się z rolą osoby fotografowanej czy chociażby zapoznanie z fotografem ślubnym. Kilkadziesiąt razy słyszałem argument, że źle wychodzicie na zdjęciach. Kochani, to nieprawda. Po prostu nie mieliście okazji stanąć przed obiektywem zawodowego fotografa, który w sposób naturalny sprawi, że będziecie wyglądać świetnie.

Trzecim powodem jest możliwość wykorzystania zdjęć np. do zaproszeń ślubnych lub podziękowań dla gości. Często spotykam się także z tym, że nowożeńcy obdarowują swoimi fotografiami rodziców. Świetny pomysł i jeszcze lepsza pamiątka.

Sesja narzeczeńska w Warszawie – inspiracje

No i wreszcie są! Natalia i Kuba pośrodku tętniącej życiem Warszawy. Bardzo się cieszę, że wybrali właśnie miasto. Jest ono niewyczerpanym źródłem inspiracji, a miejskie kadry są często klimatyczne, surowe i po prostu oryginalne.

Głównym punktem naszej miejskiej sesji narzeczeńskiej były okolice Ronda Daszyńskiego, gdzie na horyzoncie majaczy nowoczesny kompleks biurowców – Warsaw Spire. Pozwoliliśmy sobie na kilka chwil pożyczyć przeszklone ściany wieżowca i wykorzystać je do lustrzanych odbić.

Wcześniej odwiedziliśmy piękny, zielony Plac Grzybowski oraz kultowy most Gdański.
Myślę, że odnaleźliśmy kompromis pomiędzy romantyczną scenerią na tle przyrody i industrialną, charyzmatyczną sesją narzeczeńską w Warszawie. Co myślicie?

Jeszcze raz dziękuję Natalii i Kubie za bardzo produktywny i inspirujący czas. Wszystkiego dobrego dla Was!

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Idziemy na wspólny spacer, w trakcie którego pijemy np. świetną kawę i przy okazji powstają Wasze portrety i wspólne zdjęcia. Nie lubię pozowanych zdjęć, dlatego w trakcie fotografowania będziecie chodzić, skakać czy łaskotać wzajemnie. W sumie taka spacer trwa od 1 do 2 godzin.

Ile kosztuje sesja narzeczeńska?

Cena sesji narzeczeńskiej czy przedślubnej zależy przede wszystkim od miejsca jej realizacji. Sesja narzeczeńska w Warszawie kosztuje 400 zł. Natomiast jeśli chcielibyście sesje w innym mieście czy nad morzem lub w górach, to jej cena będzie na pewno wyższa. Skontaktuj się ze mną aby poznać szczegóły.

Picnook - online blogging tool
Miejska dżungla, czyli sesja narzeczeńska w Warszawie 1

Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

Zarezerwuj termin
Twojego ślubu / sesji

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *