sesja ślubna w lesie, sesja w naturze, leśna sesja ślubna, plener ślubny w lesie, sesja w lesie warszawa

Sesja ślubna w lesie

Sesja w naturze

Sesja w naturze pozwala się prawdziwie otworzyć. Z dala od zgiełku i wzroku napotkanych gapiów. Jest świetnym rozwiązaniem dla par, które chcą mieć sesje w otoczeniu zieleni.
Wiedziałem, że to jest właśnie to, o czym marzą Magda i Kamil. Dlatego zaproponowałem im sesję w lesie.

Sesja ślubna w lesie

Po sesji wiedziałem już, że był to doskonały pomysł – co możecie zobaczyć poniżej. Ale zanim tam przejdziecie, wspomnę jeszcze najważniejsze, o czym często zapominamy. To nie piękne krajobrazy i niesamowite widoki sprawiają, że zdjęcia ślubne są wyjątkowe. Tej prawdziwej wyjątkowości nadaje im miłość fotografowanych – spojrzenia, pocałunki, uśmiechy, gesty! Dlatego podczas sesji Magdy i Kamila najważniejsi byli oni. Jednocześnie byli w pełni świadomi, że bez ich zaangażowania nic ze zdjęć nie wyjdzie.

Nowożeńcy wiedzieli, że piękne zdjęcia ślubne to współpraca zarówno ich jak i moja. Z Magdą i Kamilem na sesję mogliśmy umówić się, wtedy kiedy jest to zazwyczaj najmniej pożądane. Czyli wczesnym popołudniem, gdy słońce jest jeszcze w polskim “zenicie”. Promienie słońca wpadające pomiędzy gałęziami wyglądają obłędnie. Na szczęście nie mieliśmy daleko, udaliśmy się do lasu w okolicy Legionowa k. Warszawy.

Las idealnym miejscem na plener ślubny?

Las to miejsce intymne pozwala w ciszy i spokoju skupić się młodej parze na sobie i na uczuciu, które ich łączy. Zdecydowanie ma on w sobie coś magicznego. W lesie nie musimy się obawiać tłumów, dzięki czemu fotografowani szybciej się rozluźniają i są w stanie swoje prawdziwe wnętrze.

Las wygląda pięknie o każdej porze roku, złota jesień czy rodząca się przyroda na wiosnę sprawia, że zdjęcia są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. W tym przypadku, soczysta zieleń w późnym lecie idealnie komponowała się z białą suknią pani młodej. Promienie słońca, które przeciskały się przez konary, gałęzie drzew i kwiaty paproci nadały tej wyjątkowej sesji eteryczny klimat. Las to miejsce dla osób, które chcą by ich sesja ślubna odbyła się w zacisznym, dziewiczym miejscu na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Dlatego jako fotograf ślubny, mogę z z czystym sercem polecić tereny leśne jako świetna lokalizację pleneru ślubnego dla każdej pary.

A teraz zapraszam na piękną opowieść o Magdzie i Kamilu.

Picnook - online blogging tool
Sesja ślubna w lesie 1

Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

Zarezerwuj termin
Twojego ślubu / sesji

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *