winiarnia nad jeziorem wesele w stylu slow,

Winiarnia Nad jeziorem – Wesele w stylu slow wedding A&M

Winiarnia Nad jeziorem – Wesele w stylu slow wedding

Wesele w stylu slow wedding.

Pary młode coraz częściej organizując swój ślub i wesele, kierują się własnym gustem i wyczuciem smaku. Przy tym nie boją się robić po swojemu. Nie zwracając uwagi na głosy „drobnego przymusu” najbliższej rodziny. „Musicie wziąć ślub kościelny” albo „Sala weselna musi być niedaleko” to często słyszane oczekiwania rodziny. Wesele w stylu slow to nie jest wcale wesele w wolnym tempie. Chodzi o własne podejście do organizowania całej uroczystości.

Ania i Michał zrobili wesele po swojemu, razem są już ponad 10 lat. Dlatego ciśnienia na standardowe przyjęcie weselne w ogóle nie mieli. Zrezygnowali z fundamentów typowego polskiego przyjęcia – pierwszego tańca, tortu weselnego i oczepin. Niektórzy stwierdziliby, że bez tych elementów wesele to nie wesele. Na szczęście nie oni! Robili wszystko tak, jak chcą, bo to ich dzień! I chwała im za to, bo było pięknie.

Winiarnia Nad Jeziorem w Józefowie – Wesele w lesie

Wszystko zaczęło się od przygotowań w mieszkaniu Ani i Michała na warszawskim Natolinie. Byłem wcześniej, aby napić się kawy z parą młodą i ich najbliższymi. Ostanie szlify makijażystki umilał kieliszek ulubionego szampana Prosecco. A Michał w tym czasie ratował sytuację gasnącego zielonego Forda Sulinnera, którym mieli jechać do ślubu.

Ślub w gotyckim kościele na warszawskiej Woli

Po przygotowaniach ruszyliśmy do kościoła. Ania i Michał łatwej drogi do ślubu nie mieli. Na obwodnicy Warszawy ich Ford odmówił dalszej jazdy. Czas naglił, a auto nadal nie odpalało. Michał chcąc złapać podwózkę, zaczął machać rękami do przejeżdżających aut. kończyło się jedynie życzliwym trąbieniem i pozdrawianiem nowożeńców. Niezła przygoda, co? To jeszcze nie koniec. Ostatecznie nowożeńcy z szerokim uśmiechem na ustach, przyjechali do kościoła spóźnieni prawie o godzinę, a przyjechali Uberem. Taka historia nie zdarza się codziennie, więc będą mieli co opowiadać w przyszłości. Ślub odbył się w kościele Rzymskokatolickim pw. św. Stanisława BM parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli.

Wesele w stylu slow – Winiarnia Nad Jeziorem – Wesele w lesie

Po ślubie krótkie życzenia i droga do Józefowa na przyjęcie weselne w lesie nad jeziorem, gdzie zabawa trwała do samego rana. A gdzie to wszystko się działo? Winiarnia nad Jeziorem to pięknie położona restauracja w Józefowie nad brzegiem jeziora Łacha. Cała restauracja jest drewniana, co dodaje jej niesamowitego leśnego i rustykalnego stylu. W tym miejscu nie organizuje się hucznych wesel na kilkaset osób – winiarnia idealnie nadaje się na intymne wesela w stylu slow na kilkadziesiąt osób. Jako fotograf ślubny szczerze polecam to przepiękne miejsce.

Picnook - online blogging tool

Winiarnia Nad jeziorem – Wesele w stylu slow wedding A&M 1

Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

Zarezerwuj termin
Twojego ślubu / sesji

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *