Fotograf Ślubny Bydgoszcz


Kamil Gaszyński

Skoro jesteście tutaj to na pewno chcielibyście zatrzymać na fotografiach, to co macie w sercach. Zapewne oglądaliście już setki blogów fotografów ślubnych i żaden Was nie zachwycił. U mnie w sercu jest to co prawdziwe i naturalne. Nie koloryzuje rzeczywistości, możecie być pewni, że pokażę ją taką jaką jest. Przy mnie będziecie mogli być po prostu sobą.

Zdjęcia ślubne to oprócz fotografii z ślubu i wesela, również te chwile, które możecie spędzić tylko we dwoje, gdy podczas zachodu słońca przytulicie się do siebie, mówiąc to co Wam kołacze w sercach. Sesja w dniu ślubu to jedyna z niewielu takich okazji.

Fotograf na ślub i wesele w Bydgoszczy

Dla moich par staram się być kimś więcej niż anonimowym fotografem ślubnym, jakich wielu. Pomagam, sugeruję lepsze rozwiązanie i podpowiadam, co zrobić w niejednoznacznych sytuacjach. Oprócz tego oczywiście wykonuję zdjęcia ślubne i dbam, aby były naturalne, romantyczne. Moja współpraca z Wami rozpocznie się w dniu podpisania umowy, od kiedy będę dzielić się moimi doświadczeniami i pomysłami.

Decyzja o wyborze fotografa jest dla Was kluczowa, pomogę Wam ją podjąć – spotkajmy się na niezobowiązującą kawę np. na Skypie. Będziecie wtedy pewni, że jestem właściwą osobą do uwiecznienia Waszego ślubu i wesela.

Tutaj zapytaj o termin swojego ślubu

KONTAKT