W tym miejscu rozpoczyna się historia o Was i Waszej miłości.. - dla Was.

Fotograf Ślubny Kraków

Cześć, jestem Kamil i bardzo się cieszę, że weszliście do mojego świata.
Fotografując zatrzymuję chwile. Te, których często inni nie widzą, które pokazują po prostu życie.

Wierzę, że nic nie zdarza się przypadkiem i na pewno nie przez przypadek tutaj jesteście. Pewnie przejrzeliście już wiele stron fotografów ślubnych i żaden nie przemówił do Was wystarczająco mocno. W moim świecie znajdziecie to co naturalne, prawdziwe. Nie ubarwiam rzeczywistości, to co prawdziwe nie wymaga dodatkowego kolorowania.

Pokażę Was na zdjęciach takimi jakimi jesteście, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Chcę aby Wasze wspomnienia, były ubarwiane moimi fotografiami ślubnym.

P.S. BĘDĘ DLA WAS NIE TYLKO FOTOGRAFEM, BĘDĘ RÓWNIEŻ KUMPLEM, KONSULTANTEM, PSYCHOLOGIEM. A WSZYSTKO PO TO ŻEBY DZIEŃ WASZEGO ŚLUBU BYŁ NAJWSPANIALSZYM DNIEM W WASZYM ŻYCIU.

Zdjęcia ślubne w Krakowie

Dzień Ślubu, najważniejszy w dotychczasowym życiu. Musi być w nim wszystko co najlepsze: fantastyczni goście, niesamowite zdarzenia, ponadczasowe zdjęcia ślubne. Wszystko będzie się działo bardzo szybko, a Wam pewnie będzie udzielał się stres. Lepiej mieć koło siebie doświadczonego fotografa ślubnego, który załagodzi nawet najtrudniejszą sytuację.

Dobrze wiem, że nie każdy temu sprosta. Cały dzień będę blisko Was, aby móc napisać zdjęciami Waszą historię. A uwierzcie mi, na pewno będzie co opowiadać! Na dodatek zdjęcia ślubne to nie tylko pamiątka z zaślubin i wesela. To również krótkie chwile, które możecie przeżyć w cztery oczy (moich dwóch nie liczę). W trakcie dnia uciekniemy od zgiełku na kilkunastominutową sesję ślubną, aby przeżyć kilka intymnych chwil przy zachodzie słońca.

Fotograf na ślub i wesele w Krakowie

Fotograf, któremu zaufacie wykona dla Was piękne zdjęcia ze ślubu. Jego działania nie powinny ograniczać się jedynie do fotografowania. Ja jako fotograf na ślub i wesele inwestuję w Naszą relację, bo wiem, że gdy Wy będziecie czuć się przy mnie swobodnie, to zdjęcia będą naturalne, romantyczne i prawdziwe.

Dlatego nie ograniczam się do kilkugodzinnej współpracy w dniu Waszego ślubu. Służę Wam radą już w dniu podpisania umowy na reportaż ślubny lub sesję zdjęciową. Chcę być kimś więcej dla moich par. Kraków to miasto, dzięki któremu zmieniło się moje życie, i w którym mam wielu przyjaciół, dlatego jako fotograf ślubny czuję z nim również niebywałą więź.

Pamiętajcie, że tylko doświadczony fotograf ślubny zagwarantuje Wam piękne zdjęcia ślubne. Dlatego ważne jest, aby zdecydować się na profesjonalistę, którego styl i estetyka ujęć doskonale trafiła w Wasz gust.

Decyzja o wyborze fotografa jest dla Was kluczowa, pomogę Wam ją podjąć – spotkajmy się na niezobowiązującą kawę np. na Skypie. Będziecie wtedy pewni, że jestem właściwą osobą do uwiecznienia Waszego ślubu i wesela.

Masz pytania?

NAPISZ DO MNIE