Cześć!jestem Kamil,

jestem… kapitanem na tym okręcie

a poza tym…

i wierzę, że nic nie zdarza się przypadkiem, i na pewno nie przez przypadek tutaj jesteście. Pewnie przejrzeliście już wiele stron fotografów ślubnych i żaden nie przemówił do Was wystarczająco mocno. W moim świecie znajdziecie to co naturalne, prawdziwe. Nie ubarwiam rzeczywistości, to co prawdziwe nie wymaga dodatkowego kolorowania.

P.S. BĘDĘ DLA WAS NIE TYLKO FOTOGRAFEM, BĘDĘ RÓWNIEŻ KUMPLEM, KONSULTANTEM, PSYCHOLOGIEM. A WSZYSTKO PO TO ŻEBY DZIEŃ WASZEGO ŚLUBU BYŁ NAJWSPANIALSZYM DNIEM W WASZYM ŻYCIU.

fotograf ślubny warszawa, naturalna fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna pary młodej w Warszawie wśród wieżowców, fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny warszawa, fotograf na ślub, fotograf na wesele,

a Ty kim jesteś?

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

OFERTA ŚLUBNA

Porady

Porady i inspiracje

Fotograf Ślubny Kamil Gaszyński

i inspiracje

TUTAJ ROZPOCZYNA SIĘ WASZA HISTORIA

Niezależnie od tego, czy planujesz duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, albo romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne wspomnienia z kimś, kogo bardzo kochasz, chciałbym być tym, który dostąpi zaszczytu udokumentowania tego wszystkiego.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Fotografia Ślubna Kraków

Zdjęcia Ślubne w Krakowie

Dzień Ślubu, najważniejszy w dotychczasowym życiu. Musi być w nim wszystko co najlepsze: fantastyczni goście, niesamowite zdarzenia, ponadczasowe zdjęcia ślubne.

Wszystko będzie się działo bardzo szybko, a Wam pewnie będzie udzielał się stres. Lepiej mieć koło siebie profesjonalnego fotografa ślubnego, który załagodzi nawet najtrudniejszą sytuację.

fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków
fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków

Fotograf na ślub w Krakowie

Dobrze wiem, że nie każdy temu sprosta. Cały dzień będę blisko Was, aby móc napisać zdjęciami Waszą historię. A uwierzcie mi, na pewno będzie co opowiadać! Na dodatek zdjęcia ślubne to nie tylko pamiątka z zaślubin i wesela.

To również krótkie chwile, które możecie przeżyć w cztery oczy (moich dwóch nie liczę). W trakcie dnia uciekniemy od zgiełku na kilkunastominutową sesję ślubną, aby przeżyć kilka intymnych chwil przy zachodzie słońca.

Reportaż Ślubny Kraków

Fotograf, któremu zaufacie wykona dla Was piękne zdjęcia ze ślubu. Jego działania nie powinny ograniczać się jedynie do fotografowania. Ja jako fotograf na ślub i wesele inwestuję w Naszą relację, bo wiem, że gdy Wy będziecie czuć się przy mnie swobodnie, to zdjęcia będą naturalne, romantyczne i prawdziwe.

fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków
fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków

Fotograf Ślubny Kraków

Nie ograniczam się do kilkugodzinnej współpracy w dniu Waszego ślubu. Służę Wam radą już w dniu podpisania umowy na fotoreportaż ślubny lub sesję plenerową. Chcę być kimś więcej dla moich par. Kraków to miasto, dzięki któremu zmieniło się moje życie, i w którym mam wielu przyjaciół, dlatego jako fotograf ślubny czuję z nim również niebywałą więź.

Fotografia Ślubna Kraków

Pamiętajcie, że tylko doświadczony fotograf ślubny zagwarantuje Wam piękne zdjęcia ślubne. Dlatego ważne jest, aby zdecydować się na profesjonalistę, którego styl i estetyka ujęć doskonale trafiła w Wasz gust.

Decyzja o wyborze fotografa jest dla Was kluczowa, pomogę Wam ją podjąć – spotkajmy się na niezobowiązującą kawę np. na Skypie. Będziecie wtedy pewni, że jestem właściwą osobą do uwiecznienia Waszego ślubu i wesela.

fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków
Fotograf Ślubny Warszawa, Kamil Gaszyński, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne warszawa, fotografia ślubna