Fotograf Ślubny Legionowo

Jeżeli trafiliście tutaj to z pewnością chcecie zachować na fotografiach, to co macie w sercu. Być może przejrzeliście już dziesiątki stron fotografów ślubnych i żaden Was nie zachwycił. W moim świecie znajdziecie to co naturalne, prawdziwe. Nie ubarwiam rzeczywistości, pokazuję ją na zdjęciach taką jaką jest. Chcę abyście na zdjęciach byli sobą, bez pozowania i sztucznych uśmiechów.
Nasza współpraca nie rozpoczyna się w dniu ślubu, tylko zdecydowanie wcześniej przy organizacji wesela. Moim parom młodym umożliwiam korzystanie z moich doświadczeń, dlatego doradzam, podpowiadam, jak zorganizować pewne wydarzenia w dniu ślubu. To co najważniejsze, nie jestem anonimowym fotografem ślubnym, jednym z wielu. Będę Waszym wsparciem w tym dniu, takim dobrym kumplem, przy którym nie mówi się, że czegoś „nie wypada”.

Zdjęcia ślubne w Legionowie

Zdjęcia ślubne to nie tylko pamiątka z ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. To również chwile, kiedy możecie być sam na sam. Sesja ślubna w dniu ślubu to jedyna taka okazja, kiedy w ciągu dnia możecie uciec od zgiełku i przeżyć kilka intymnych chwil przy zachodzie słońca. Pamiętajcie, że tylko doświadczony fotograf ślubny zagwarantuje Wam piękne zdjęcia ślubne. Dlatego ważne jest, aby zdecydować się na profesjonalistę, którego styl i estetyka ujęć doskonale trafiła w Wasz gust.

Fotograf na ślub i wesele w Legionowie

Fotograf, któremu zaufacie wykona dla Was piękne zdjęcia ze ślubu. Jego rola nie powinna ograniczać się jedynie do fotografowania. Ja jako fotograf na ślub i wesele nie ograniczam się do kilkugodzinnej współpracy w dniu ślubu, lecz od podpisania umowy na reportaż ślubny lub sesję zdjęciową służę Wam radą oraz w dniu ślubu wspieram w stresujących chwilach. Po prostu staram się być kimś więcej dla moich par. Pomagam im, sugeruję lepsze rozwiązanie i podpowiadam, co zrobić w niejednoznacznych sytuacjach. Oprócz tego oczywiście wykonuję zdjęcia ślubne i dbam, aby były naturalne, romantyczne. Legionowo to miasto, w którym się wychowałem, dlatego jako fotograf ślubny czuję z nim również niebywałą więź.

Decyzja o wyborze fotografa jest dla Was kluczowa, pomogę Wam ją podjąć – spotkajmy się na niezobowiązującą kawę w Legionowie. Będziecie wtedy pewni, że jestem właściwą osobą do uwiecznienia Waszego ślubu i wesela.

Tutaj zapytaj o termin swojego ślubu

KONTAKT