Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

FOTOGRAF ŚLUBNY LEGIONOWO

Fotograf Ślubny Legionowo 1

ślub – najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Nie wierzę w przypadki, dlatego wiem, że bez powodu tutaj nie jesteś. Z pewnością chcecie zachować na fotografiach, to co macie w sercu. Być może przejrzeliście już dziesiątki stron fotografów ślubnych i żaden Was nie zachwycił. W moim świecie znajdziecie to co naturalne, prawdziwe. Nie ubarwiam rzeczywistości, pokazuję ją na zdjęciach taką jaką jest. Chcę abyście na zdjęciach byli sobą, bez pozowania i sztucznych uśmiechów.
Nasza współpraca nie rozpoczyna się w dniu ślubu, tylko zdecydowanie wcześniej przy organizacji wesela. Moim parom młodym umożliwiam korzystanie z moich doświadczeń, dlatego doradzam, podpowiadam, jak zorganizować pewne wydarzenia w dniu ślubu. To co najważniejsze, nie jestem anonimowym fotografem ślubnym, jednym z wielu. Będę Waszym wsparciem w tym dniu, takim dobrym kumplem, przy którym nie mówi się, że czegoś „nie wypada”.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA LEGIONOWO

SZCZEROŚĆ, naturalność, emocje.

Fotograf Ślubny Legionowo 2

CZEŚĆ,

Jestem Kamil i cieszę się, że tutaj jesteś!

Już ponad 5 lat jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie i dojadę do Was wszędzie tam, gdzie jest miłość. Może być to urokliwa miejscowość nad morzem lub na mazurach, oraz ta z widokiem na majestatyczny, górski horyzont. Jeżeli marzy Wam się reportaż na końcu świata – moment, właśnie włączam nawigację.

Fotografia dla mnie jest jak magia. Pozwala chwytać nawet najdrobniejsze gesty i momenty radości. Coraz częściej łapię się na tym, że zauważam piękno w miejscach, w których normalnie nie szukałbym go. Dzięki fotografii mogę się wyciszyć i pobudzić tę bardziej artystyczną „część” mnie. W trakcie fotografowania ślubu jestem obserwatorem. Przyjmuję nieinwazyjne podejście zazwyczaj w ukryciu, a jednocześnie na tyle blisko Was, aby móc Wam służyć dobrą radą. W fotografii doceniam szczerość i naturalność. Chcę, aby moje zdjęcia opowiadały historie wypełnione światłem, kolorem, szczerymi emocjami, uczuciami i naturalnością.

Być może kolejna moja historia będzie o Was.

ZDJĘCIA ŚLUBNE W LEGIONOWIE

MIŁE SŁOWA

Fotograf Ślubny Legionowo 3

Kamil, współpracowało Nam się z Tobą wspaniale. Zawsze byłeś blisko Nas, podpowiadałeś, z marszu złapałeś świetny kontakt z naszymi rodzinami i gośćmi. Zrobiliśmy z Tobą dwie sesje i ślub, tyle pięknych wspomnień i zdjęć!
Wydawało Nam się, że to tylko zdjęcia, a my z Włodkiem to jak dzieci cały dzień się cieszyliśmy po każdej sesji, taka atmosfera jak byśmy dopiero co zaczęli ze sobą być. Kamil dla Nas jesteś czarodziejem a nie fotografem! <3

Marta i Włodek

Fotograf Ślubny Legionowo 4

Ślicznie to wszystko wygląda. Zdjęcia wywołane są piękne, papier, kolory! Album jest mega, bardzo podoba nam się okładka i oprawa, papier też jest przyjemny w dotyku i nie taki standardowy jak w zwykłych fotoksiążkach, co mi się podoba! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Świetnie nam się z Tobą współpracowało, jesteś mega pozytywnym człowiekiem co bardzo pomaga i rozluźnia w stresującym dniu ślubu. Dziękujemy!

Sandra i Piotrek

Fotograf Ślubny Legionowo 5

Kamil jest niesamowitym fotografem. Pozytywny, pełen pomysłów. Robi arcydzieło z „niczego” <3 Zdjęcia niezwykłe, naturalne, ale każde z nich ma „to coś”. Jesteśmy zachwyceni. Współpraca układała się bardzo fajnie. Super było to, że Kamil chciał się spotkać z nami zanim podpisaliśmy umowę, co rozluźniło atmosferę i czuliśmy się podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej jak dobrzy znajomi, a nie obcy sobie ludzie. Pomogło to rozluźnić się i lepiej poczuć się przed aparatem.

Marta i Piotrek

Fotograf Ślubny Legionowo 6

Z radością napiszę tę opinię. Od samego początku współpraca z Kamilem była znakomita. Kamil jest osobą ciekawą, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Słuchał naszych potrzeb i na nie odpowiadał. Na ślubie był „niewidoczny”, a wszystkie zdjęcia były takie, jak chcieliśmy, czyli „naturalne”, bez ustawek czy pozowania. Kamil to nie rzemieślnik, a fotograf z pasją i zaangażowaniem. Warunki na naszym ślubie były trudne: plener, mocne słońce. Zdjęcia są cudne. Polecamy Kamila z całego serca!

Ola i Jurek

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

CENNIK ZDJĘĆ ŚLUBNYCH W LEGIONOWIE

Fotograf Ślubny Legionowo 7
Fotograf Ślubny Legionowo 8
Fotograf Ślubny Legionowo 9

WYPEŁNIJ FOMRULARZ
ABY SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU ORAZ OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ CENOWĄ

  najlepszy fotograf ślubny W LEGIONOWIE

  Czy jestem najlepszym fotografem ślubnym? Dla tych par, które wybrały mnie i zaufały mi, na pewno tak! I dla tych co dopiero wybiorą również. Jednocześnie wiem, że nie będę najlepszym dla wszystkich. W Internecie znajdziecie wiele rankingów fotografów ślubnych. Nie wierzcie w nie. Większość jest sponsorowana, czyli fotografowie płacą aby się w nich znaleźć na odpowiednich pozycjach. Aby znaleźć najlepszego fotografa ślubnego dla Was po prostu przeglądajcie zdjęcia ślubne i pełne historie na blogach fotografów ślubnych. Fotograf, któremu zaufacie wykona dla Was piękne zdjęcia ze ślubu. Jego rola nie powinna ograniczać się jedynie do fotografowania. Ja jako fotograf na ślub i wesele nie ograniczam się do kilkugodzinnej współpracy w dniu ślubu, lecz od podpisania umowy na reportaż ślubny lub sesję zdjęciową służę Wam radą oraz w dniu ślubu wspieram w stresujących chwilach. Po prostu staram się być kimś więcej dla moich par. Pomagam im, sugeruję lepsze rozwiązanie i podpowiadam, co zrobić w niejednoznacznych sytuacjach. Oprócz tego oczywiście wykonuję zdjęcia ślubne i dbam, aby były naturalne, romantyczne. Legionowo to miasto, w którym się wychowałem, dlatego jako fotograf ślubny czuję z nim również niebywałą więź. Decyzja o wyborze fotografa jest dla Was kluczowa, pomogę Wam ją podjąć – spotkajmy się na niezobowiązującą kawę w Legionowie lub na Skypie. Będziecie wtedy pewni, że jestem właściwą osobą do uwiecznienia Waszego ślubu i wesela.

  Fotograf Ślubny Legionowo 10

  BĄDŹMY W KONTAKCIE

  Fotograf Ślubny Legionowo 11

  Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

  Zarezerwuj termin
  Twojego ślubu / sesji