Fotograf Ślubny Lublin


Nie wierzę w przypadki, dlatego wiem, że bez powodu tutaj nie jesteś.  Szukasz fotografa na wesele lub sesję, który patrzy inaczej, widzi więcej, a fotografując skupia się na łączącym Was uczuciu. Zapewniam Cię jesteś we właściwym miejscu. Na moich fotografiach jest to co naturalne i prawdziwe. Nie upiększam rzeczywistości, możecie być pewni, że pokażę ją taką jaką jest. Przy mnie będziecie mogli być tylko sobą.

Fotografia Ślubna Lublin

Zdjęcia ślubne to nie tylko fotografie z samego ślubu i przyjęcia weselnego. To również mogą być chwile, które spędzić ze sobą tylko we dwoje. Podczas reportażu ślubnego zabiorę Was na zachód słońca, gdzie będziecie mogli przytulić się do siebie, i powiedzieć to co Wam mówią Wasze serca. Sesja w dniu ślubu to jedyna z niewielu takich okazji, aby uciec od wzroku towarzyszących Wam w tym dniu gości.

Fotograf na ślub i wesele w Lublinie

Dla moich par jestem kimś więcej niż anonimowym fotografem ślubnym, jakich pewnie wielu. Jestem Waszym wsparciem już od dnia naszego pierwszego spotkania. Chętnie Wam pomogę sugerując rozwiązania i opowiadając o moich dotychczasowym doświadczeniach ślubnych.

Oprócz tego oczywiście wykonuję dla Was niesamowite zdjęcia ślubne i dbam, aby były naturalne, romantyczne – jak? jestem z Wami blisko, budując naszą relację w taki sposób, że czujecie się przy mnie swobodnie.  Pamiętajcie, aby oddać swoją pamiątkę ślubną w ręce profesjonalnego fotografa ślubnego. Aby ułatwić Wam tę decyzję spotkajmy się na niezobowiązującą kawę np. na Skypie. Upewnicie się w przekonaniu, że to ja jestem tą właściwą osobą.

Masz pytania?

NAPISZ DO MNIE