Cześć!jestem Kamil,

jestem… kapitanem na tym okręcie

a poza tym…

i nie wierzę w przypadki, dlatego wiem, że bez powodu tutaj nie jesteś.

Szukasz fotografa na wesele lub sesję, który patrzy inaczej, widzi więcej, a fotografując skupia się na łączącym Was uczuciu.

Zapewniam Cię jesteś we właściwym miejscu.

Na moich fotografiach jest to co naturalne i prawdziwe. Nie upiększam rzeczywistości, możecie być pewni, że pokażę ją taką jaką jest. Przy mnie będziecie mogli być tylko sobą.

fotograf ślubny warszawa, naturalna fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna pary młodej w Warszawie wśród wieżowców, fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny warszawa, fotograf na ślub, fotograf na wesele,

a Ty kim jesteś?

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

OFERTA ŚLUBNA

Porady

Porady i inspiracje

Fotograf Ślubny Kamil Gaszyński

i inspiracje

TUTAJ ROZPOCZYNA SIĘ WASZA HISTORIA

Niezależnie od tego, czy planujesz duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, albo romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne wspomnienia z kimś, kogo bardzo kochasz, chciałbym być tym, który dostąpi zaszczytu udokumentowania tego wszystkiego.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Fotograf Ślubny Lublin

Zdjęcia Ślubne w Lublinie

to nie tylko fotografie z samego ślubu i przyjęcia weselnego. To również mogą być chwile, które spędzić ze sobą tylko we dwoje. Podczas reportażu ślubnego zabiorę Was na zachód słońca, gdzie będziecie mogli przytulić się do siebie, i powiedzieć to co Wam mówią Wasze serca.

Sesja w dniu ślubu to jedyna z niewielu takich okazji, aby uciec od wzroku towarzyszących Wam w tym dniu gości.

fotograf ślubny lublin, fotografia ślubna lublin, zdjęcia ślubne lublin, fotograf na ślub i wesele lublin
fotograf ślubny lublin, fotografia ślubna lublin, zdjęcia ślubne lublin, fotograf na ślub i wesele lublin

Fotografia Ślubna Lublin

Dla moich par jestem kimś więcej niż anonimowym fotografem ślubnym, jakich pewnie wielu. Jestem Waszym wsparciem już od dnia naszego pierwszego spotkania. Chętnie Wam pomogę sugerując rozwiązania i opowiadając o moich dotychczasowym doświadczeniach ślubnych.

Fotograf na wesele w Lublinie

Oprócz tego oczywiście wykonuję dla Was niesamowite zdjęcia ślubne i dbam, aby były naturalne, romantyczne – jak? jestem z Wami blisko, budując naszą relację w taki sposób, że czujecie się przy mnie swobodnie.  Pamiętajcie, aby oddać swoją pamiątkę ślubną w ręce profesjonalnego fotografa ślubnego. Aby ułatwić Wam tę decyzję spotkajmy się na niezobowiązującą kawę np. na Skypie. Upewnicie się w przekonaniu, że to ja jestem tą właściwą osobą.

fotograf ślubny lublin, fotografia ślubna lublin, zdjęcia ślubne lublin, fotograf na ślub i wesele lublin
Fotograf Ślubny Warszawa, Kamil Gaszyński, naturalna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne warszawa, fotografia ślubna