Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WROCŁAW

Fotografia Ślubna Wrocław 1

ślub – najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać. Mam nadzieję, że szukacie czegoś więcej w zdjęciach ślubnych niż sztywnych, ustawianych kadrów. W trakcie, których fotograf prosi o wymuszony uśmiech do obiektywu. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania jest moje autorskie spojrzenie na Wasz ślub, które ubieram w reportaż ślubny. Ujrzycie na nim nie tylko siebie, ale i członków swojej rodziny i wszystkich bliskich Waszemu sercu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reportaż ślubny był dokładnie taki, jak Wy – piękny. Nie będę tylko fotografem ślubnym. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać!

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać. Mam nadzieję, że szukacie czegoś więcej w zdjęciach ślubnych niż sztywnych, ustawianych kadrów. W trakcie, których fotograf prosi o wymuszony uśmiech do obiektywu. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania jest moje autorskie spojrzenie na Wasz ślub, które ubieram w reportaż ślubny. Ujrzycie na nim nie tylko siebie, ale i członków swojej rodziny i wszystkich bliskich Waszemu sercu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reportaż ślubny był dokładnie taki, jak Wy – piękny. Na zdjęciach pragnę zatrzymywać wszystko to, co czujecie, to, co macie w sercach. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać!

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

SZCZEROŚĆ, naturalność, emocje.

Fotografia Ślubna Wrocław 2

CZEŚĆ,

Jestem Kamil i cieszę się, że tutaj jesteś!

Już ponad 5 lat jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie i dojadę do Was wszędzie tam, gdzie jest miłość. Może być to urokliwa miejscowość nad morzem lub na mazurach, oraz ta z widokiem na majestatyczny, górski horyzont. Jeżeli marzy Wam się reportaż na końcu świata – moment, właśnie włączam nawigację.

Fotografia dla mnie jest jak magia. Pozwala chwytać nawet najdrobniejsze gesty i momenty radości. Coraz częściej łapię się na tym, że zauważam piękno w miejscach, w których normalnie nie szukałbym go. Dzięki fotografii mogę się wyciszyć i pobudzić tę bardziej artystyczną „część” mnie. W trakcie fotografowania ślubu jestem obserwatorem. Przyjmuję nieinwazyjne podejście zazwyczaj w ukryciu, a jednocześnie na tyle blisko Was, aby móc Wam służyć dobrą radą. W fotografii doceniam szczerość i naturalność. Chcę, aby moje zdjęcia opowiadały historie wypełnione światłem, kolorem, szczerymi emocjami, uczuciami i naturalnością.

Być może kolejna moja historia będzie o Was.

ZDJĘCIA ŚLUBNE WE WROCŁAWIU

które opowiedzą najpiękniejszą historię w Waszym życiu

MIŁE SŁOWA

Fotografia Ślubna Wrocław 3

Kamil, współpracowało Nam się z Tobą wspaniale. Zawsze byłeś blisko Nas, podpowiadałeś, z marszu złapałeś świetny kontakt z naszymi rodzinami i gośćmi. Zrobiliśmy z Tobą dwie sesje i ślub, tyle pięknych wspomnień i zdjęć!
Wydawało Nam się, że to tylko zdjęcia, a my z Włodkiem to jak dzieci cały dzień się cieszyliśmy po każdej sesji, taka atmosfera jak byśmy dopiero co zaczęli ze sobą być. Kamil dla Nas jesteś czarodziejem a nie fotografem! <3

Marta i Włodek

Fotografia Ślubna Wrocław 4

Ślicznie to wszystko wygląda. Zdjęcia wywołane są piękne, papier, kolory! Album jest mega, bardzo podoba nam się okładka i oprawa, papier też jest przyjemny w dotyku i nie taki standardowy jak w zwykłych fotoksiążkach, co mi się podoba! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Świetnie nam się z Tobą współpracowało, jesteś mega pozytywnym człowiekiem co bardzo pomaga i rozluźnia w stresującym dniu ślubu. Dziękujemy!

Sandra i Piotrek

Fotografia Ślubna Wrocław 5

Kamil jest niesamowitym fotografem. Pozytywny, pełen pomysłów. Robi arcydzieło z „niczego” <3 Zdjęcia niezwykłe, naturalne, ale każde z nich ma „to coś”. Jesteśmy zachwyceni. Współpraca układała się bardzo fajnie. Super było to, że Kamil chciał się spotkać z nami zanim podpisaliśmy umowę, co rozluźniło atmosferę i czuliśmy się podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej jak dobrzy znajomi, a nie obcy sobie ludzie. Pomogło to rozluźnić się i lepiej poczuć się przed aparatem.

Marta i Piotrek

Fotografia Ślubna Wrocław 6

Z radością napiszę tę opinię. Od samego początku współpraca z Kamilem była znakomita. Kamil jest osobą ciekawą, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Słuchał naszych potrzeb i na nie odpowiadał. Na ślubie był „niewidoczny”, a wszystkie zdjęcia były takie, jak chcieliśmy, czyli „naturalne”, bez ustawek czy pozowania. Kamil to nie rzemieślnik, a fotograf z pasją i zaangażowaniem. Warunki na naszym ślubie były trudne: plener, mocne słońce. Zdjęcia są cudne. Polecamy Kamila z całego serca!

Ola i Jurek

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

CENNIK FOTOGRAFI ŚLUBNEJ WE WROCŁAWIU

Fotografia Ślubna Wrocław 7
Fotografia Ślubna Wrocław 8
Fotografia Ślubna Wrocław 9

WYPEŁNIJ FOMRULARZ
ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ CENOWĄ

  ZDJĘCIA ŚLUBNE WE WROCŁAWIU

  Jeśli zapytać fotografa ślubnego o jedno z najbardziej romantycznych miast w Polsce, z pewnością odpowie, że jest to Wrocław. Nic dziwnego, stolica województwa dolnośląskiego wyróżnia się urokliwymi zakątkami Starego Miasta, charakterystycznym i rozpoznawalnym Mostem Tumskim. Gdzie zakochani zawieszają kłódki z inicjałami, czy chociażby klimatycznym przyrzeczem Odry. Planując sesję narzeczeńską czy ślubną, warto wziąć pod uwagę to tętniące życiem miasto i uwiecznić początek nowej, życiowej drogi na jego uliczkach.

  Fotografia Ślubna Wrocław 10

  FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

  Pamiętajcie, że od fotografa na wesele zależy Wasza satysfakcja z pamiątkowego reportażu ślubnego. Dlatego ważne jest, aby wybrać profesjonalistę, który fotografuje w ulubionym przez Was stylu, a estetyka jego ujęć doskonale trafia w Wasze gusta.
  Ponadto często fotograf ślubny nie ogranicza się do kilkugodzinnej sesji zdjęciowej, lecz służy radą oraz wspiera parę młodą w stresujących dla niej chwilach. Stąd też tak kluczowa jest decyzja o wyborze doświadczonego fotografa, który przybędzie na wesele, wprowadzi spokojną i swobodną atmosferę oraz w wyjątkowy sposób uwieczni rozpoczęcie nowego życia we dwoje.

  Fotografia Ślubna Wrocław 11

  GDZIE WYKONAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ WE WROCŁAWIU?

  GDZIE WYKONAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ WE WROCŁAWIU?

  Z odnalezieniem doskonałego miejsca na sesję plenerową w tak romantycznym mieście, jakim jest Wrocław, nie będzie problemu. Wystarczy przemierzyć kolorową Starówkę oraz zajrzeć do przylegających, wąskich uliczek. Uważajcie, aby nie potknąć się o jednego z ponad trzystu krasnali – znaku rozpoznawczego Wrocławia, którego fotograf ślubny może użyć jako ciekawy rekwizyt.
  Oprócz rynku koniecznie odwiedźcie także Most Tumski. Fotografia ślubna wśród kłódek zakochanych, a dodatkowo pomalowana ciepłym światłem złotej godziny, nabierze niepowtarzalnego uroku. Estetyczne tło do pamiątkowych zdjęć stanowić będzie także monumentalny budynek Centrum Kultury Zamek Wrocław, otoczony bujną roślinnością.

  Fotografia Ślubna Wrocław 12

  WROCŁAW – MIEJSCA NA ARTYSTYCZNĄ SESJĘ ŚLUBNĄ I PLENEROWĄ

  Marzy Wam się naturalny, a jednocześnie kreatywny plener? Razem z fotografem ślubnym odnajdźcie miejsca we Wrocławiu, które doskonale się do tego sprawdzą. Weźcie pod uwagę Wzgórze Partyzantów dawniej zwane Wzgórzem Miłości lub wykorzystajcie orientalną roślinność Ogrodu Japońskiego.
  Parom uwielbiającym artystyczne zdjęcia w miejskim stylu polecam zajrzeć na ul. Ruską, gdzie wieczorny mrok rozświetlają kultowe, różnokolorowe neony oraz odwiedzić podwórka przy ul. Roosevelta ze ścianami pokrytymi niezwykłymi muralami. Tak naprawdę doświadczony fotograf wydobędzie z Was to, co najpiękniejsze nawet pośrodku zatłoczonej ulicy.

  Fotografia Ślubna Wrocław 13

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA WE WROCŁAWIU – W MIEŚCIE ZAKOCHANYCH

  Choć to głównie para młoda decyduje o idealnym miejscu na plener, nierzadko fotograf ślubny podsuwa pomysły na sesję ślubną we Wrocławiu i innych urokliwych miastach. Razem z wyborem miejsca warto zastanowić się również nad stylistyką zdjęć, która odzwierciedli charaktery nowożeńców i ich zainteresowania. Mogą być to szalone ujęcia na rowerach czy w zabytkowym samochodzie lub też artystyczne kadry na Starym Rynku we Wrocławiu, czy w parku o zachodzie słońca. W przypadku, gdy nadal brak inspiracji do wykonania sesji ślubnej, pomocne okaże się przejrzenie portfolio zawodowego fotografa oraz zasięgnięcie jego rady.

  Fotografia Ślubna Wrocław 14

  GDZIE WYPRAWIĆ WESELE WE WROCŁAWIU?

  Na Dolnym Śląsku, a zwłaszcza w okolicach romantycznego Wrocławia nie brak stylowych miejsc na wesele. Wśród nich są rustykalne karczmy, stylistyką nawiązujące do tradycji wiejskich, eleganckie i szykowne pałace, dworki, a także bardzo popularne stodoły weselne czarujące industrialnym wystrojem wnętrz. Sprawdźcie, gdzie według fotografa ślubnego warto wyprawić wesele we Wrocławiu i okolicy.

  TOP 5 SAL WESELNYCH WE WROCŁAWIU I OKOLICY

  Hacjenda Dolina Żab

  Miejsce z charakterem oddalone od centrum Wrocławia o 45 km. Dzięki drewnianym sklepieniom sali weselnej, podłóg wyłożonych czerwonymi cegłami, czy chociażby otoczenia zwierząt i lasów, Dolina Żab to doskonały wybór na wesele w rustykalnym stylu. Z kolei dla fotografa ślubnego to okazja do wykonania sesji ślubnej w plenerze nawet podczas trwającej zabawy.

  Hotel Wodnik

  Budynek mieści się niemalże w samym centrum Wrocławia. Mimo miejskiej lokalizacji okala go fantastyczny, zielony ogród, perfekcyjny na ślub w plenerze, a do jego terenu przylega Odra. To kolejna okazja dla fotografa ślubnego, aby wykonać sesję ślubną nad brzegiem rzeki czy w zachwycającym ogrodzie. Nowoczesna sala weselna zaprojektowana w estetycznym i stonowanym stylu przypadnie do gustu parom preferującym ponadczasową klasykę.

  Sala weselna Pod lasem

  Salę dzieli od centrum Wrocławia zaledwie 12 km. To, co ją wyróżnia to ciekawie zaprojektowany ogród przeznaczony do ślubu w plenerze, obecność drzew, a także estetycznie urządzona, przestronna sala. Pod lasem to ciekawe rozwiązanie dla przyszłych nowożeńców, którym marzy się zabawa w otoczeniu natury, a jednocześnie niedaleko miasta.

  Pałac Lenartowice

  Aby z centrum Wrocławia dojechać do Pałacu w Lenartowicach, należy przemierzyć jedynie 25 km. Po wjeździe na teren kompleksu parkowego od razu poczujecie klimat dawniej mieszkających tu hrabiów i hrabianek. Klasycystyczne, jasne wnętrza oraz przystrzyżony, zadbany ogród będą pięknym tłem do zdjęć, jakie wykona Wam fotograf ślubny.

  Spichlerz Galowice

  Ostatnia propozycja na urządzenie wesela pod Wrocławiem jest budynek oddalony od centrum miasta o 20 km. Spichlerz spodoba się parom, marzącym o przyjęciu w rustykalnym stylu, gdzie od razu po przekroczeniu progu, czuć swojski, zbliżony do natury klimat.

  BĄDŹMY W KONTAKCIE

  Fotografia Ślubna Wrocław 15

  Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

  Zarezerwuj termin
  Twojego ślubu / sesji