modne garnitury ślubny dwukolorowe pan młody 2019 2020

Modne garnitury ślubne – czyli Pan Młody roku

Modne garnitury ślubne – trendy w modzie męskiej ślubnej

Mija wiele lat, a w ślubnej modzie męskiej nadal królują garnitury przed frakami i smokingami. Wybór garnituru ślubnego przed którym staje mężczyzną bywa trudny, szczególnie gdy na horyzoncie jest zbliżający się dzień ślubu. Zresztą w tej kwestii powiedziane zostało już wiele. Aby zdążyć musisz wiedzieć kiedy go zamówić? I przede wszystkim na jaki się zdecydować? Postaram się podpowiedzieć i zawęzić krąg poszukiwań.

Kiedy zamówić garnitur ślubny?

To zależy – Jeśli myślicie o szyciu garnituru na miarę, to należy zacząć się za nim rozglądać najpóźniej pół roku przed ślubem, zresztą podobnie jest z sukniami ślubnymi. Natomiast jeśli będziecie wybierać z tych gotowych i dostępnych w salonach ślubnych lub sklepach z modą męską to wystarczy 1-2 miesiące przed ślubem.  Jeśli kupujecie garnitur na kilka tygodni przed ślubem to koniecznie należy go przymierzyć 2-3 dni przed zaślubinami. Może się bowiem okazać, że w tym czasie Pan Młody schudł (albo co gorsza przytył) i trzeba zrobić stosowne poprawki krawieckie. Znam takie przypadki gdzie poprawki były robione dzień przed ślube

Na jaki kolor garnituru się zdecydować?

Czarny garnitur

Czarny garnitur to klasyka. Zawsze modny, zawsze elegancki. Idealna stylizacja dla Pana Młodego lubiącego ceniącego elegancję i klasykę. Świetny wybór na wesela w stylu glamour.

Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 1

Grafitowy bądź szary garnitur

Jeżeli jesteś człowiekiem stonowanym, eleganckim, ale nie chcesz zakładać tradycyjnego, sztampowego czarnego garnituru – wybierz garnitur szary bądź grafitowy. Ta kolorystyka idealnie sprawdzi się dla osób poważnych, ale nie będących zamkniętymi w sztywne ramy. Szary garnitur możemy albo jeszcze bardziej stonować – na przykład krawatem w tradycyjnych spokojnych kolorach, albo nadać mu kolorów i rozbić sztywne napięcie dzięki krawatom w bardziej barwnej wersji.

Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 2

Niebieski garnitur

Niebieski bądź granatowy garnitur jest niejako odejściem od tradycyjnych czarnych garniturów, nadając panu młodemu wigoru i ściągając presje z tego i tak wyczerpującego dnia. Dodatkowo garnitur w takim wydaniu bardzo dobrze dopełnia biel tradycyjnej kobiecej sukni ślubnej, pozwalając na idealne dopasowanie ubioru pod ołtarzem. Elementem dodatkowym w tego typu ubiorze może być zastosowanie kolorowej koszuli – jak na przykład różowej bądź czerwonej.

Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 3

Oryginalne kolory garniturów

Butelkowe, bordowe, dwukolorowe garnitury w są świetną propozycja dla Panów Młodych, którzy chcą i lubią wyróżniać się z tłumu. Odważny kolor garnituru ślubnego może nawiązywać do motywu, koloru przewodniego wesela lub dodatków Panny Młodej.

Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 4
Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 5
Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 6
Modne garnitury ślubne - czyli Pan Młody roku 7
modne garnitury ślubne 2022 2023 2024

Jeden komentarz

  1. Dobrze jest wiedzieć, kiedy najlepiej zamówić garnitur, aby mieć odpowiedni czas na dostosowanie go do naszych potrzeb. Dzięki takiemu poradnikowi łatwiej będzie podjąć decyzję i poczuć się pewnie na ślubnym kobiercu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *