Nietypowe miejsce na wesele Warszawa

Nietypowe miejsce na wesele | Warszawa – lista TOP 21

Nietypowe miejsce na wesele w Warszawie i okolicach

Zawsze na początku planowania wesela szukacie sal weselnych. Często stoicie na rozstaju dróg z pytaniem którą salę wybrać. Aby ułatwić Wam nieco poszukiwania Waszego wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne. Miejsca, w którym Wy i Wasi goście będą czuć się wspaniale. Przygotowałem listę 20 sal weselnych w domach weselnych, pałacach i hotelach. Jeśli nie wiesz jeszcze jak zabrać się za szukanie sali, koniecznie zapoznaj się z artykułem „Sala weselna – jak ją wybrać?

21 pięknych i nietypowych sal weselnych na ślub w Warszawie i okolicach:

Mam nadzieję, że któreś z wyżej wymienionych miejsc przypadło Wam do gustu. Jak uważacie, że jest jeszcze inna nietypowa lokalizacja na przyjęcie weselne a nie ma jej na tej liście, dajcie mi znać w komentarzu.

5 komentarzy

  1. Moje wesele odbyło się w https://evapark.pl/sale-weselne/ i mogę to miejsce polecić z całym sercem. Przedwe wszystkim na polecenie zasługuje przyjazny i pomocny personel, który dużo nam pomógł w kontakach z podwykonawcami ale także podpowiadając co się sprawdzi a co nie. Poza tym sala sprawdziła się na sredniej wielkości wesele. Goście mieli gdzie wyjśc, a na miejscu były noclegi. Wokół spokój, piekny park, sporo atrakcji, z których mozna przy okazji skorzystac, np z basenu albno spa.

  2. Moje wesele odbyło się w Eva Park w konstancinie i mogę to miejsce polecić z całym sercem. Przedwe wszystkim na polecenie zasługuje przyjazny i pomocny personel, który dużo nam pomógł w kontakach z podwykonawcami ale także podpowiadając co się sprawdzi a co nie. Poza tym sala sprawdziła się na sredniej wielkości wesele. Goście mieli gdzie wyjśc, a na miejscu były noclegi. Wokół spokój, piekny park, sporo atrakcji, z których mozna przy okazji skorzystac, np z basenu albno spa.

  3. Myślę, że tutaj idealnie pasowałoby miejsce jakim jest: Cicha23. Klimat i samo miejsce naprawdę się wyróżnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *