jaki motyw wesela inspiracje ślubne jaki kolor pasuje do

Motyw przewodni wesela – najpiękniejsze motywy ślubne

Motyw przewodni wesela – najpiękniejsze motywy ślubne

Rok 2019 rozpoczął się już na dobre, dlatego warto sprawdzić czy coś się zmienia w palecie kolorów przewodnich na ślub i wesele. Zobacz najciekawsze weselne trendy kolorystyczne 2019, które będą dominowały na ślubach i salach weselnych w tym roku.

Modne motywy i kolory ślubne

Kolor fioletowy – król wesel – jaki kolor pasuje do fioletowego w motywie przewodnim?

Fiolet od jakiegoś czasu jest wielkim hitem, jeśli chodzi o dekoracje weselne. Co ciekawe, fioletowy łączony jest najczęściej z innymi jego odcieniami. Jest to ciekawy sposób na odejście od normy, gdyż zwykle łączone są kolory leżące na przeciw siebie w kole kolorów. Tutaj proponuje się kolory bezpośrednio obok – jeśli odcienie są odpowiednio dobrane, efekt jest fantastyczny. Ciemniejsze odcienie fioletu sprawdzą się również w połączeniu z szarościami, tworząc niezwykle eleganckie zestawienie. Jasne fiolety, od pudrowego przez róże, nadadzą delikatnego i kobiecego charakteru, który idealnie pasujące do przyjęć organizowanych w sezonie wiosenno-letnim. Natomiast ciemniejsze, śliwkowe i pochodne odcienie fioletowego (nawet mieszane z jaśniejszymi czy szarościami ), są ciekawym kolorem przewodnim na sezon jesienny.

jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do fioletu
jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do fioletu

pinterest / elegantweddinginvites.com

Złoto i miedź – słoneczne i ciepłe zestawienie motywu przewodniego – jaki kolor pasuje do złotego?

Złoto często pojawiało się już w 2018 roku, a w 2019 i 2020 r zagości na dobre. Złoto jest symbolem bogactwa, niezniszczalności i wieczności. Przez wszechobecną modę na minimalizm, złoto zostało zepchnięte na drugi plan i często kojarzone było z przepychem. Obecnie projektanci proponują złote kolory w bardzo delikatnym i przystępnym wydaniu, dlatego coraz częściej jest ono wybierane przez pary. Ponadto spotkamy również wiele innych zastosowań miedzi i złota np. przy tortach i krzesłach.

jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do złotego
jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do złotego

pinterest / fabmood.com and elegantweddinginvites.com

Motyw przewodni wesela – wymieszane odcienie niebieskiego, granatu, szarości i srebra – jaki kolor pasuje do niebieskiego i szarego?

Chłodne odcienie będące przeciwwagą do ciepłych złota i miedzi. Srebro i odcienie szarości, które znakomicie współgrają z kolorem niebieskim. Są świetnym rozwiązaniem na przyjęcia w okresie zimowym, ale również te organizowane nad jeziorem czy morzem. Dodatkowo wszelkie kryształy przy tych odcieniach są mile widziane!

jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do granatu i szarego
jaki motyw wesela inspiracje weslne, jaki kolor pasuje do niebieskiego

pinterest / elli.com & burghbrides.com & wednova.com

Kolory na ślub – podsumowanie i dobra rada

Wszystkie te kolory będą wyglądać niesamowicie na zdjęciach ślubnych, dlatego warto wziąć pod uwagę wybranie jednego konkretnego motywu przewodniego wesela. Jednak najważniejsze jest oczywiście to co jest w sercu! Jeśli czujesz, że podążanie za aktualnym trendem nie jest w Twoim stylu czy guście, to oczywiście masz do tego wszelkie prawo, aby robić tak jak czujesz! Nie zapominaj, że to jest Wasz dzień i macie czuć się w jego trakcie wspaniale. Dlatego wybierzcie taki motyw przewodni wesela, który będzie określać Ciebie lub Was! – Twoją osobowość i będzie pasował do charakteru organizowanego przyjęcia. To jest Wasz dzień i przeżywajcie go po swojemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *