Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 1

ślub – najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu

Stolica Śląska to często niedoceniane miasto, które kryje w sobie wiele urokliwych zakątków idealnych na wykonanie fotografii ślubnej. Katowice to także doskonałe miejsce na sesję narzeczeńską czy ślubną zachowaną w przemysłowym, miejskim stylu. Zobaczcie, gdzie razem z fotografem ślubnym zrobicie w Katowicach artystyczną, romantyczną, a może industrialną sesję zdjęciową. Wybór fotografa na wesele nie jest taki prosty, jakby się mogło zdawać. Należy uprzednio przejrzeć portfolio, zapoznać się ze wszystkimi treściami na stronie, porównać konkurencję itd. Jednak warto poświęcić na to czas, bo w końcu od niego zależeć będzie estetyka całego reportażu ślubnego. Ponadto dobrze, jeśli fotograf ślubny zna się na swojej branży, potrafi doradzić parze młodej oraz pomóc jej w stresujących momentach. Osobiście nie raz spotkałem się z sytuacją, w której musiałem wyjść poza kompetencje wyłącznie fotografa na wesele i podać pomocną rękę przyszłym nowożeńcom.

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać. Mam nadzieję, że szukacie czegoś więcej w zdjęciach ślubnych niż sztywnych, ustawianych kadrów. W trakcie, których fotograf prosi o wymuszony uśmiech do obiektywu. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania jest moje autorskie spojrzenie na Wasz ślub, które ubieram w reportaż ślubny. Ujrzycie na nim nie tylko siebie, ale i członków swojej rodziny i wszystkich bliskich Waszemu sercu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reportaż ślubny był dokładnie taki, jak Wy – piękny. Na zdjęciach pragnę zatrzymywać wszystko to, co czujecie, to, co macie w sercach. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA NA ŚLĄSKU

SZCZEROŚĆ, naturalność, emocje.

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 2

CZEŚĆ,

Jestem Kamil i cieszę się, że tutaj jesteś!

Już ponad 5 lat jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie i dojadę do Was wszędzie tam, gdzie jest miłość. Może być to urokliwa miejscowość nad morzem lub na mazurach, oraz ta z widokiem na majestatyczny, górski horyzont. Jeżeli marzy Wam się reportaż na końcu świata – moment, właśnie włączam nawigację.

Fotografia dla mnie jest jak magia. Pozwala chwytać nawet najdrobniejsze gesty i momenty radości. Coraz częściej łapię się na tym, że zauważam piękno w miejscach, w których normalnie nie szukałbym go. Dzięki fotografii mogę się wyciszyć i pobudzić tę bardziej artystyczną „część” mnie. W trakcie fotografowania ślubu jestem obserwatorem. Przyjmuję nieinwazyjne podejście zazwyczaj w ukryciu, a jednocześnie na tyle blisko Was, aby móc Wam służyć dobrą radą. W fotografii doceniam szczerość i naturalność. Chcę, aby moje zdjęcia opowiadały historie wypełnione światłem, kolorem, szczerymi emocjami, uczuciami i naturalnością.

Być może kolejna moja historia będzie o Was.

ZDJĘCIA ŚLUBNE ŚLĄSK

które opowiedzą najpiękniejszą historię w Waszym życiu

MIŁE SŁOWA

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 3

Kamil, współpracowało Nam się z Tobą wspaniale. Zawsze byłeś blisko Nas, podpowiadałeś, z marszu złapałeś świetny kontakt z naszymi rodzinami i gośćmi. Zrobiliśmy z Tobą dwie sesje i ślub, tyle pięknych wspomnień i zdjęć!
Wydawało Nam się, że to tylko zdjęcia, a my z Włodkiem to jak dzieci cały dzień się cieszyliśmy po każdej sesji, taka atmosfera jak byśmy dopiero co zaczęli ze sobą być. Kamil dla Nas jesteś czarodziejem a nie fotografem! <3

Marta i Włodek

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 4

Ślicznie to wszystko wygląda. Zdjęcia wywołane są piękne, papier, kolory! Album jest mega, bardzo podoba nam się okładka i oprawa, papier też jest przyjemny w dotyku i nie taki standardowy jak w zwykłych fotoksiążkach, co mi się podoba! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Świetnie nam się z Tobą współpracowało, jesteś mega pozytywnym człowiekiem co bardzo pomaga i rozluźnia w stresującym dniu ślubu. Dziękujemy!

Sandra i Piotrek

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 5

Kamil jest niesamowitym fotografem. Pozytywny, pełen pomysłów. Robi arcydzieło z „niczego” <3 Zdjęcia niezwykłe, naturalne, ale każde z nich ma „to coś”. Jesteśmy zachwyceni. Współpraca układała się bardzo fajnie. Super było to, że Kamil chciał się spotkać z nami zanim podpisaliśmy umowę, co rozluźniło atmosferę i czuliśmy się podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej jak dobrzy znajomi, a nie obcy sobie ludzie. Pomogło to rozluźnić się i lepiej poczuć się przed aparatem.

Marta i Piotrek

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 6

Z radością napiszę tę opinię. Od samego początku współpraca z Kamilem była znakomita. Kamil jest osobą ciekawą, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Słuchał naszych potrzeb i na nie odpowiadał. Na ślubie był „niewidoczny”, a wszystkie zdjęcia były takie, jak chcieliśmy, czyli „naturalne”, bez ustawek czy pozowania. Kamil to nie rzemieślnik, a fotograf z pasją i zaangażowaniem. Warunki na naszym ślubie były trudne: plener, mocne słońce. Zdjęcia są cudne. Polecamy Kamila z całego serca!

Ola i Jurek

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

CENNIK FOTOGRAFII ŚLUBNEJ NA ŚLĄSKU

Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 7
Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 8
Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 9

WYPEŁNIJ FOMRULARZ
ABY OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ CENOWĄ

  ZDJĘCIA ŚLUBNE W KATOWICACH

  Choć Katowice idą z duchem czasu i z roku na rok stają się coraz bardziej nowoczesne, nie brak w nich także zabytków, przypominających o przemysłowej przeszłości miasta. Takim miejscem jest między innymi słynne osiedle Nikiszowiec, zbudowane specjalnie dla górników oraz ich rodzin. Ład i symetrycznie zaprojektowana zabudowa, industrialne, brązowo-pomarańczowe cegły, liczne podcienie czy sporadyczne zdobienia na ścianach mieszkań to istna gratka dla fotografa ślubnego oraz okazja do zorganizowania oryginalnej sesji ślubnej, czy narzeczeńskiej. Wybierając osiedle Nikiszowiec w Katowicach jako plan zdjęciowy, pomyślcie o wypożyczeniu starego, zabytkowego auta jako rekwizyt do Waszej sesji plenerowej. Parom uwielbiającym surowy, przemysłowy klimat polecam także odwiedzić Starą Cementownię w Będzinie. To zapomniane przez człowieka miejsce będzie doskonałe na industrialną sesję ślubną na Śląsku, a zwłaszcza, gdy fotograf ślubny wykorzysta do tego profesjonalnego drona.

  Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 10

  Sesja ślubna na Śląsku – miejsca na udaną sesję plenerową

  W sercu Śląska, w Katowicach, fotograf ślubny odnajdzie niejedno ciekawe miejsce na udaną sesję plenerową. Są to nie tylko robotnicze, zabytkowe dzielnice, ale i romantyczne zakątki takie jak Dolina Trzech Stawów czy Park Kościuszki. Natomiast udając się poza Katowice, warto odwiedzić Pałac w Pławniowicach doskonały na romantyczną sesję zdjęciową czy chociażby monumentalny Zamek w Ogrodzieńcu.
  Jeśli jednak parze młodej zamarzy się górska sceneria, Katowice od szczytów Beskidu Śląskiego, oddalone są jedynie o około 1,5 godziny jazdy samochodem. Jako fotograf ślubny sesje plenerowe w górach zazwyczaj planuję na tak zwaną złotą godzinę. Podczas niej można pięknie wyeksponować sylwetki nowożeńców oraz w romantyczny sposób ująć ich wzajemne uczucie.

  Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 11

  GDZIE WYPRAWIĆ WESELE NA ŚLĄSKU?

  TOP 5 SAL WESELNYCH W KATOWICACH I NA ŚLĄSKU

  Pałac Czarny Las

  Pałac dzieli od Katowic około godzina jazdy samochodem. Na atuty tego niesamowitego miejsca składa się obecność malowniczych zbiorników wodnych, w których fotograf ślubny wykona artystyczne odbicia nowożeńców oraz estetyczna, zielona okolica z bujną roślinnością. W Pałacu Czarny Las można zarówno wyprawić wymarzony ślub w plenerze, jak i zorganizować przyjęcie wewnątrz eleganckich i bardzo szykownych, pałacowych sal.

  Dworek New Restaurant

  Sala znajduje się około 60 km od centrum Katowic. Miejsce to jest pełne doskonale przemyślanych sprzeczności, które perfekcyjnie do siebie pasują. Odnajdziemy tam klasycystyczne zdobienia i kolumny, a także bardzo nowoczesne, industrialne dodatki jak lampy, krzesła czy chociażby przeszklone elementy zabudowy. Do niebywałych atutów dworku należy także zielona okolica, która fotografowi ślubnemu posłuży za romantyczną scenerię do sesji plenerowej.

  Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia

  Muzeum zlokalizowane jest na obrzeżach Katowic. W zasadzie nie jest to autonomiczna sala weselna, lecz jak nazwa głosi – Muzeum Hutnictwa. Dlatego też w środku czeka na gości niesamowity klimat dawnych fabryk – są to pomarańczowe cegły czy chociażby metalowe rusztowania. Taki wystrój to dla fotografa ślubnego ogromne pole do popisu oraz okazja do zorganizowania sesji ślubnej w industrialnym stylu.

  Koralowa Sala Bankietowa

  Salę od centrum Katowic dzieli około 60 km. Na miejscu gości weselnych urzekną okoliczne łąki i lasy, a przede wszystkim górski pejzaż, na tle którego fotograf ślubny wykona sesję plenerową. Poza malowniczymi widokami uwagę zwraca sam budynek oraz jego wystrój. Został zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, subtelnie przypominającym industrializm. Miejsce to spodoba się zarówno parom marzącym o eleganckim ślubie, jak i tym poszukującym czegoś nowego.

  Restauracja – Hotel Korona

  Sala weselna oddalona jest od Katowic o około 50 km. To doskonałe miejsce na zorganizowanie romantycznego przyjęcia w prawdziwie dworskim klimacie. Jeżeli parze młodej zamarzy się ślub w plenerze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować go w przestronnym, zielonym ogrodzie Restauracji Korona. Malownicza okolica ze zbiornikiem wodnym, uroczym mostkiem czy fontanną będą estetyczną scenerią do sesji ślubnej.

  BĄDŹMY W KONTAKCIE

  Fotograf Ślubny Katowice Śląsk 12

  Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

  Zarezerwuj termin
  Twojego ślubu / sesji