Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

Szukasz fotografa ślubnego?
Jesteś w dobrym miejscu,

Nie Czekaj, tylko…

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ

Fotograf Ślubny Łódź 1

ślub – najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać. Mam nadzieję, że szukacie czegoś więcej w zdjęciach ślubnych niż sztywnych, ustawianych kadrów. W trakcie, których fotograf prosi o wymuszony uśmiech do obiektywu. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania jest moje autorskie spojrzenie na Wasz ślub, które ubieram w reportaż ślubny. Ujrzycie na nim nie tylko siebie, ale i członków swojej rodziny i wszystkich bliskich Waszemu sercu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reportaż ślubny był dokładnie taki, jak Wy – piękny. Nie będę tylko fotografem ślubnym. Będę Waszym dobrym konsultantem, zaufanym psychologiem i najlepszym przyjacielem, przy którym nie mówi się, że czegoś „nie wypada”. Na zdjęciach pragnę zatrzymywać wszystko to, co czujecie, to, co macie w sercach. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać! Reportaż ślubny staram się wzbogacać artystycznymi portretami, detalami czy niestandardowymi grupowymi zdjęciami.

Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać. Mam nadzieję, że szukacie czegoś więcej w zdjęciach ślubnych niż sztywnych, ustawianych kadrów. W trakcie, których fotograf prosi o wymuszony uśmiech do obiektywu. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania jest moje autorskie spojrzenie na Wasz ślub, które ubieram w reportaż ślubny. Ujrzycie na nim nie tylko siebie, ale i członków swojej rodziny i wszystkich bliskich Waszemu sercu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reportaż ślubny był dokładnie taki, jak Wy – piękny. Na zdjęciach pragnę zatrzymywać wszystko to, co czujecie, to, co macie w sercach. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŁÓDŹ

SZCZEROŚĆ, naturalność, emocje.

Fotograf Ślubny Łódź 2

CZEŚĆ,

Jestem Kamil i cieszę się, że tutaj jesteś!

Już ponad 5 lat jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie i dojadę do Was wszędzie tam, gdzie jest miłość. Może być to urokliwa miejscowość nad morzem lub na mazurach, oraz ta z widokiem na majestatyczny, górski horyzont. Jeżeli marzy Wam się reportaż na końcu świata – moment, właśnie włączam nawigację.

Fotografia dla mnie jest jak magia. Pozwala chwytać nawet najdrobniejsze gesty i momenty radości. Coraz częściej łapię się na tym, że zauważam piękno w miejscach, w których normalnie nie szukałbym go. Dzięki fotografii mogę się wyciszyć i pobudzić tę bardziej artystyczną „część” mnie. W trakcie fotografowania ślubu jestem obserwatorem. Przyjmuję nieinwazyjne podejście zazwyczaj w ukryciu, a jednocześnie na tyle blisko Was, aby móc Wam służyć dobrą radą. W fotografii doceniam szczerość i naturalność. Chcę, aby moje zdjęcia opowiadały historie wypełnione światłem, kolorem, szczerymi emocjami, uczuciami i naturalnością.

Być może kolejna moja historia będzie o Was.

ZDJĘCIA ŚLUBNE W ŁODZI

które opowiedzą najpiękniejszą historię w Waszym życiu

REKOMENDACJE

Fotograf Ślubny Łódź 3

Kamil, współpracowało Nam się z Tobą wspaniale. Zawsze byłeś blisko Nas, podpowiadałeś, z marszu złapałeś świetny kontakt z naszymi rodzinami i gośćmi. Zrobiliśmy z Tobą dwie sesje i ślub, tyle pięknych wspomnień i zdjęć!
Wydawało Nam się, że to tylko zdjęcia, a my z Włodkiem to jak dzieci cały dzień się cieszyliśmy po każdej sesji, taka atmosfera jak byśmy dopiero co zaczęli ze sobą być. Kamil dla Nas jesteś czarodziejem a nie fotografem! <3

Marta i Włodek

Fotograf Ślubny Łódź 4

Ślicznie to wszystko wygląda. Zdjęcia wywołane są piękne, papier, kolory! Album jest mega, bardzo podoba nam się okładka i oprawa, papier też jest przyjemny w dotyku i nie taki standardowy jak w zwykłych fotoksiążkach, co mi się podoba! Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Świetnie nam się z Tobą współpracowało, jesteś mega pozytywnym człowiekiem co bardzo pomaga i rozluźnia w stresującym dniu ślubu. Dziękujemy!

Sandra i Piotrek

Fotograf Ślubny Łódź 5

Kamil jest niesamowitym fotografem. Pozytywny, pełen pomysłów. Robi arcydzieło z „niczego” <3 Zdjęcia niezwykłe, naturalne, ale każde z nich ma „to coś”. Jesteśmy zachwyceni. Współpraca układała się bardzo fajnie. Super było to, że Kamil chciał się spotkać z nami zanim podpisaliśmy umowę, co rozluźniło atmosferę i czuliśmy się podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej jak dobrzy znajomi, a nie obcy sobie ludzie. Pomogło to rozluźnić się i lepiej poczuć się przed aparatem.

Marta i Piotrek

Fotograf Ślubny Łódź 6

Z radością napiszę tę opinię. Od samego początku współpraca z Kamilem była znakomita. Kamil jest osobą ciekawą, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Słuchał naszych potrzeb i na nie odpowiadał. Na ślubie był „niewidoczny”, a wszystkie zdjęcia były takie, jak chcieliśmy, czyli „naturalne”, bez ustawek czy pozowania. Kamil to nie rzemieślnik, a fotograf z pasją i zaangażowaniem. Warunki na naszym ślubie były trudne: plener, mocne słońce. Zdjęcia są cudne. Polecamy Kamila z całego serca!

Ola i Jurek

RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO = WY + WASZA MIŁOŚĆ

Jeżeli zachce Wam się płakać, rozmazując przy tym cały makijaż, śmiać na cały głos, skakać ze szczęścia, lub odpocząć na boku w samotności – zróbcie to. To Wasz dzień i Wasze emocje, a ja udokumentuję tę niesamowite chwile. Dla mnie każda historia jest wyjątkowa i zasługuje na to aby, zostać opowiedziana we właściwy sposób. Opowiadam je szczerymi i prawdziwymi zdjęciami. Na fotografiach pokażę Was takich, jacy jesteście, pięknych!

CENNIK FOTOGRAFa ŚLUBNEgo W ŁODZI

Fotograf Ślubny Łódź 7
Fotograf Ślubny Łódź 8
Fotograf Ślubny Łódź 9

WYPEŁNIJ FOMRULARZ
ABY OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ CENOWĄ

  ZDJĘCIA ŚLUBNE W ŁODZI

  Stolica województwa łódzkiego bywa nierzadko niedoceniana. Jednak jako fotograf ślubny wiem, że w Łodzi istnieje naprawdę wiele pięknych zakątków doskonałych na zorganizowanie sesji ślubnej czy narzeczeńskiej. Zobaczcie, jakie miejsca warto odwiedzić w Łodzi i wykonać wspaniałe fotografie ślubne, będące pamiątką na całe życie.

  Fotograf Ślubny Łódź 10

  Fotograf na ślub i wesele Łódź

  Choć to przyszli nowożeńcy wybierają miejsce na sesję narzeczeńską, ślubną czy do reportażu ślubnego, również fotograf może zaproponować swoje pomysły. Być może zna rzadko odwiedzane, nieodkryte przez większość ludzi zakątki w Łodzi i okolicy, gdzie naprawdę warto się udać. Poza tym dobrze, jeżeli fotograf na ślub i wesele dzieli się swoim profesjonalizmem z parą młodą oraz pomaga im w stresujących dla nich momentach. Osobiście staram się nie tylko robić sesje zdjęciowe, lecz jeszcze na długo przed ceremonią, wyciągać pomocną dłoń do zestresowanych narzeczonych.

  Fotograf Ślubny Łódź 11

  Ciekawe miejsca na sesję ślubną w Łodzi

  Wchodząc na jego teren, zobaczycie niewielkie, drewniane domki. Każdy z nich wyróżnia się innym, wyrazistym kolorem, co z kolei daje fotografowi ślubnemu spore pole do popisu. Poza skansenem polecam także niesamowitą, łódzką sztukę uliczną. Murale w tym mieście swoim kunsztem, formą i barwami naprawdę zapierają dech w piersiach. Natomiast jeżeli parze młodej zamarzy się nieco bardziej klasyczna fotografia ślubna, polecam odwiedzić najbardziej znane zakątki, jak Manufakturę czy ulicę Piotrkowską.
  Miasto środkowej Polski pełne jest kontrastów. Z jednej strony Łódź kojarzy się z przemysłem i fabrykami, z drugiej ze sztuką i kulturą ogólnie. Fotograf ślubny o sprawnym oku oraz wysokim poczuciu estetyki, na pewno sprawnie połączy te dwa, zupełnie odmienne bieguny, tworząc artystyczną sesję zdjęciową. Moim pomysłem na sesję plenerową w Łodzi jest Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej..

  Fotograf Ślubny Łódź 12

  Gdzie wykonać sesję ślubną w Łodzi i okolicy?

  Na terenie województwa łódzkiego, jak i w samej Łodzi nie brak idealnych miejsc na zorganizowanie sesji ślubnej czy narzeczeńskiej. Jest to wspomniany Skansen, liczna sztuka uliczna, Manufaktura czy ulica Piotrkowska, ale także zabytkowe budynki. Należy do nich między innymi Pałac Izraela Poznańskiego, Biała Fabryka, a nawet niebanalny Dworzec Tramwajowy, na terenie którego fotograf ślubny wykona artystyczną, a może industrialną sesję plenerową. Wyjeżdżając poza Łódź, warto zwiedzić okoliczne zamki i pałace, na przykład Pałac Walewskich w Walewicach czy Pałac Radziwiłłów w Nieborowie. Ich architektura i zabytkowe wnętrza posłużą parze młodej oraz fotografowi za romantyczne tło do fotografii ślubnej.

  Fotograf Ślubny Łódź 13

  Gdzie wyprawić wesele w Łodzi?

  Na terenie całego województwa, a zwłaszcza w Łodzi i okolicy odnajdziecie mnóstwo ciekawych miejsc na wesele. Są to pałace, zajazdy, domy weselne czy ostatnio bardzo popularne stodoły i budynki w stylu rustykalnym. Jako fotograf ślubny chcę przedstawić Wam kilka sprawdzonych miejsc, gdzie nie tylko urządzicie wspaniałe przyjęcie, ale przy okazji razem wykonamy urokliwą sesję ślubną oraz reportaż.

  TOP 5 SAL WESELNYCH W ŁODZI I OKOLICY

  Księży Młyn

  Budynek, konkurujący z Manufakturą o wizytówkę Łodzi, znajduje się praktycznie w samym jej sercu. To jedno z najciekawszych miejsc na urządzenie wesela, a przy okazji doskonałe na zorganizowanie sesji ślubnej. W środku oprócz prężnie działającej restauracji odnajdziecie także nowoczesne lofty, które aż proszą się o bycie tłem do sesji zdjęciowej. Księży Młyn to ciekawa propozycja na udane przyjęcie w otoczeniu klimatycznych zabudowań.

  Pałac Malina

  Pałac od Łodzi dzieli około godzina drogi samochodem. Warto jednak przemierzyć tę odległość, aby znaleźć się wewnątrz wyrafinowanych wnętrz z XIX wieku oraz skosztować zupełnie nowych smaków. To także doskonała propozycja na zorganizowanie ślubu w plenerze, a dla fotografa okazja do stworzenia romantycznej sesji ślubnej oraz reportażu. Zwłaszcza gdy zabytkowy pałac otacza bujna roślinność.

  Tektura Boho

  Restauracja znajduje się w Łodzi. Miejsce o dość osobliwej nazwie zasługuje na uwagę par, marzących o nowoczesnym przyjęciu w stylu boho, industrialnym czy rustykalnym. Na zachwycający efekt składają się takie elementy wystroju jak cegły połączone z podłogami w kolorze betonu, subtelne, białe dodatki oraz ogromne, niemal fabryczne okna. Miejsce to jest przepisem na udane wesele, a dla fotografa ślubnego okazją do wykonania oryginalnego reportażu ślubnego.

  Różana Rezydencja Wellness

  To urokliwe miejsce dzieli od Łodzi około godzina jazdy samochodem. Odrestaurowany, XIX wieczny dworek spodoba się parom, marzącym o romantycznym weselu pośrodku zabytkowych wnętrz oraz ślubie w plenerze. Piękna, zielona okolica będzie także estetycznym tłem do sesji ślubnej.

  Sala weselna Jaśminówka

  Sala mieści się na obrzeżach Łodzi. Jest to niezwykle gustowne oraz romantyczne miejsce, zaprojektowane z najwyższym wyczuciem smaku. Para młoda wyprawi tu zarówno udane przyjęcie wewnątrz budynku, jak i ślub w plenerze w pięknie urządzonych ogrodzie. Z kolei dla fotografa ślubnego zielona okolica Jaśminówki będzie idealnym miejscem na sesję zdjęciową.

  BĄDŹMY W KONTAKCIE

  Fotograf Ślubny Łódź 14

  Niezależnie od tego, czy planujecie duże wesele, intymne przyjęcie w ogrodzie, romantyczny ślub na plaży, czy po prostu chcesz uchwycić piękne chwile z kimś, kogo bardzo kochasz.

  Zarezerwuj termin
  Twojego ślubu / sesji